Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

wl_master    9

MPU 2,5% liz100g met25g treon 30g trypt 1g fitaza + 3 enzymy a firmę to mogę na priv bo nie chce krypto reklamy robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Dawki są 200% i wszystko jest pięknie poukaładane.Najgorsze dziś że złoty traci do franka 18% a cena tucznika 3,30 na skupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

komentarze lepsze..... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Większość tych komentarzy piszą tam PO.pierdoleńcy, którzy nic nie wiedzą o obecnych realiach polskiej wsi. Wiedzą tyle co z TV czyli nic. Żal mi to są także Polacy ale tak naskakują na Rolników, że żal du.pe ściska :(

 Edit: Napisałem w komentarzach w tych wiadomościach  http://tvnwarszawa.t...ald,155105.html taki oto tekst ale czy cenzura go przyjmie? Pisało proszę czekać. Zobaczymy czy na mnie z tekstami naskoczą? :)

 

A jak nasz rząd znęca się nad Polakami to jest super. Czy wy (większość tu piszących) wiecie w ogóle jak wygląda sytuacja w rolnictwie bo po waszych komentarzach sądzę że nie macie zielonego pojęcia jak rząd, zakłady mięsne i UE robią z rolników tanich producentów. I dodam od siebie, że na chwilę obecną w mojej okolicy zakłady mięsne skupują tuczniki po 3.6 zł netto, i jeśli dalej sądzicie, że na wsi są kokosy to bardzo się mylicie. Obecnie nawet te popularne dopłaty które rolnicy dostają nie prawie nie pokrywają kwoty którą rolnik musi dołożyć do tuczników które wyprodukuje. A w sklepie jak??? Nie widzicie ile płacicie za kiełbasy? Czy w sklepach cena wędlin także spadła o 28% w porównaniu do marca 2014 roku? Bo cena w skupie tak. Czy naprawdę jesteście tacy ślepi???... yyy... Z takim myśleniem tylko współczuję następnym pokoleniom, bo jeśli teraz nic nie zrobimy to za kilkanaście lat w Polsce na półkach będą wisiały kiełbasy z chorych, naszprycowanych lekarstwami i chemią tuczników z Niemiec,Danii,Holandii. Mięso będzie jak teraz przywożone do naszego kraju praktycznie nie kontrolowane i najczęściej z chłodni w której to wisiały półtusze rok albo i dłużej bo nasi zachodni sąsiedzi będą tylko chcieli się pozbyć świństwa. A i o Polskiej wsi oraz prawdziwych rolnikach wiecie tyle co w tv powiedzą czyli nic bo wszystko ma cenzurę a zwłaszcza tv, a wasze małe móżdżki nie wchłaniają innych faktów jakimi są obecne nasze problemy. Powiem tyle czekam tylko z niecierpliwością na strajk Rolników. Pozdrawiam Michał ;)

Edytowano przez michal1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Ja także napisałem komentarz i nie został dodany :/ Mamy prorządowe media wiec nie ma co się dziwić w sumie...

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Jeszcze raz napisałem. Ale w sumie nie ma co się dziwić tak jak napisałeś, no ale żeby kłamstwo miało byt a prawdę w du.pe wsadzić to mnie najbardziej bulwersuje :( . A to co napisałem --> Czemu komentarz z faktycznymi realiami które opisałem nie został dodany??! Czyżby Cenzura była silniejsza od prawdy. To co tu wypisują w tych komentarzach to bujda na kołach. A i jeszcze jedna sprawa odpier**l.cie się od Polskiego rolnika cwaniaczki zza komputera. Pozdrawiam Michał ;)

Edytowano przez michal1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Nie wiem czemu ale mój komentarz też nie został dodany ,a był bardzo podobny do twojego Michale.... Chyba w tym kraju nikt rolnika nieszanuje.... Kurde potrzebujemy jakiegoś lidera któy zorganizuje strajk, na który zjadą się setki rolników a najlepiej tysiące, tak żeby coś zadziałać, i mieszczuchom oczy otworzyć.... A co do tematu to od 4,7 do 5zł za E łódzkie....

Edytowano przez cover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Artykuł został zlikwidowany i widniej tylko tu.Ostani wpis był o 16,04.Żałuje że te dzika nie wpuszczono do budynku do swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablo471    0

Cześć gospodarze Jeżeli z gospodarstwa nie wyciąga się przynajmniej tyle ile ma się dopłat to bezensu przewalać ten gnój i . być na minusie. ja przestawiam się na bydło i idę do roboty.Byka to chociaż mogę przetrzymać sprzedać zimą czy wiosną. Na swinach 10 miesiecy dołek 2 miesiace niby dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Koledzy zobaczcie górników nie bawią się kto ma pracę ,a kogo zwolnią ,tylko razem robią protest .Za chwilę będzie tego efekt taki ,że będą dalej żyć tak jak było .A u nas mało kto się wychyli z domku ,bo mówi ,że to nie jego sprawa .Jak nie będzie świniek i z zagranicy będą je sprowadzać ,to producenci zbóż będą płakać jeszcze ,a teraz mają to w d..... cena na dzisiaj 3,6 netto powyżej 10 sztuk .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil199544    0

Witam czytam to co piszecie i aż łza kręci się w oku. Mieszkań na wsi i to jak nas traktują ludzi wyżej usytuowanie czyli "mieszczuchy" I Ci w sejm to przechodzi ludzkie podjęcie. Nikt tak jak my nie pracuje ciężka, nie ma tak że mozemy zostawić gospodarstwo i sobie wyjechać światek piątek czy niedziela my pracujemy. W żadnym zakończyły świata nie ma tak że producent dostaje mniej niż w to włożył, to jakie są teraz ceny za porucznika czy bydło to aż płakać się chce... powinniśmy się zjednoczyć i pokazać wszystkim że gdyby nie mu to rudzie by piach jeśli, jesteśmy podstawą państwa. Dzięki nam mamy co jeść A myślenie ze co tam po nas można sprowadzić z zagranicy chore albo Bóg wie z czym prędzej czy później nas zgubi i liczy się to co jest teraz i to co pozostałe pokolenia po nas dostaną.... Pozdrawiam Kamil

Przepraszam za błędy i literówki słowne....

POPRAWIONE Witam czytam to co piszecie i aż łza kręci się w oku. Mieszkań na wsi i to jak nas traktują ludzi wyżej usytuowanie czyli "mieszczuchy" I Ci w sejm to przechodzi ludzkie podjęcie. Nikt tak jak my nie pracuje ciężka, nie ma tak że mozemy zostawić gospodarstwo i sobie wyjechać świątek piątek czy niedziela my pracujemy. W żadnym zakontku świata nie ma tak że producent dostaje mniej niż w to włożył, to jakie są teraz ceny za tucznika czy bydło to aż płakać się chce... powinniśmy się zjednoczyć i pokazać wszystkim że gdyby nie my to ludzie by piach jedli, jesteśmy podstawą państwa. Dzięki nam mamy co jeść A myślenie że co tam po nas można sprowadzić z zagranicy chore albo Bóg wie z czym prędzej czy później nas zgubi i liczy się to co jest teraz i to co pozostałe pokolenia po nas dostaną.... Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1511    0

Panowie dlaczego w Polsce strajkuja i narzekaja tylko GÓRNICY KOLEJARZE PIELEGNIARKI. a zwykły rolnik który ma najgorzej  nic nie robi. Tucznik cena najniższa od kilku lat   ziemniaka nie ma kto kupic albo kupic za Darmo. Nie czekajmy dołaczmy do tych strajków wyjdzmy z tych domów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

Witam czytam to co piszecie i aż łza kręci się w oku. Mieszkań na wsi i to jak nas traktują ludzi wyżej usytuowanie czyli "mieszczuchy" I Ci w sejm to przechodzi ludzkie podjęcie. Nikt tak jak my nie pracuje ciężka, nie ma tak że mozemy zostawić gospodarstwo i sobie wyjechać światek piątek czy niedziela my pracujemy. W żadnym zakończyły świata nie ma tak że producent dostaje mniej niż w to włożył, to jakie są teraz ceny za porucznika czy bydło to aż płakać się chce... powinniśmy się zjednoczyć i pokazać wszystkim że gdyby nie mu to rudzie by piach jeśli, jesteśmy podstawą państwa. Dzięki nam mamy co jeść A myślenie ze co tam po nas można sprowadzić z zagranicy chore albo Bóg wie z czym prędzej czy później nas zgubi i liczy się to co jest teraz i to co pozostałe pokolenia po nas dostaną.... Pozdrawiam Kamil

Przepraszam za błędy i literówki słowne....

POPRAWIONE Witam czytam to co piszecie i aż łza kręci się w oku. Mieszkań na wsi i to jak nas traktują ludzi wyżej usytuowanie czyli "mieszczuchy" I Ci w sejm to przechodzi ludzkie podjęcie. Nikt tak jak my nie pracuje ciężka, nie ma tak że mozemy zostawić gospodarstwo i sobie wyjechać świątek piątek czy niedziela my pracujemy. W żadnym zakontku świata nie ma tak że producent dostaje mniej niż w to włożył, to jakie są teraz ceny za tucznika czy bydło to aż płakać się chce... powinniśmy się zjednoczyć i pokazać wszystkim że gdyby nie my to ludzie by piach jedli, jesteśmy podstawą państwa. Dzięki nam mamy co jeść A myślenie że co tam po nas można sprowadzić z zagranicy chore albo Bóg wie z czym prędzej czy później nas zgubi i liczy się to co jest teraz i to co pozostałe pokolenia po nas dostaną.... Pozdrawiam Kamil

Co do wyjazdu to niestety ale muszę wyjechać bo to co się teraz dzieje zmusza mnie do tego,nawet nie idzie normalnie funkcjonować w naszej Polsce .Tylu młodym ludziom mówią aby rozwijali gospodarstwa powiedzcie mi jak tu się rozwijać z tym naszym rządem ,a ludzie mają naprawdę dużo pomysłów na rozwój szkoda że nie mają żadnych szans :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil199544    0

wielu ma świetne pomysły na to jak by mógł się rozwinąć ale w naszym państwie zawsze coś stanie mu na drodze... Nie ma co się dziwić że tylu młodych ucieka za granicę bo tu nie ma szans na rozwój. Wyjdziemy z domów i staniemy na przeciw tym którzy prowadzą rolnictwo na dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Ten rząd po tylu aferach powinien dawno podać się do dymisji i dalej się błaznią, górnicy się nie dają tak samo powinniśmy zrobić my rolnicy.


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

Tłumaczą się że nie jest łatwo zdobyć nowe rynki zbytu a tym czasem sprowadzają półtusze z zachodu,czy to ma jakiś sens.Tak samo jak i z węglem 60% węgla sprowadzają od ruskich a w Polsce górników na bruk bo same straty z wydobycia.Naprawdę trzeba nimi porządnie trząchnąć bo inaczej nic z tego nie będzie  ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil199544    0

W tym co oni robią nie ma logiki. sprowadzać coś co sami mami i tłumacza się że ciężko jest znaleźć rynki zbytu na nasze produkty.Zamiast wprowadzasz świństwa z zagranicy jak np chore tuczniki można by było kupować nasze A nie ten zagraniczny chłam. Trzeba tylko chcieć A takie głupie tłumaczenie będą mogli schować sobie w kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere2140    21

Ten zagraniczny chłam jest przez Tuska który lize dupe merkelowej, ostatnio w Paryżu nawet pod rękę z nią szedł, żal normalnie nóż w kieszeni się otwiera :(


Moja potęga : John Deere 2140 i Zetor 7211
John Deere...Niezawodność jest naszą Siłą
Nothing Runs Like a Deere and Zetor ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Gdzie jest drugi Lepper jego nam trzeba!!!!!!!!!!! Najlepiej było by jechać do warszawy chociaż 10000tyś rolników aby było to już coś, a nie że kur.na oni sobie z ludzi podśmiechuj.ki robią tak być nie może, czy ktoś wie kiedy strajk!!!!????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalok    0

http://www.agrofoto.pl/pl/0,12,17655,wielkopolscy_rolnicy_obawiaja_sie_fali_bankructw_apeluja_do_ministra_sawickiego.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj