Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

BRUTAL    7

To uważasz że my nic nie myslimy?nic nie zmieniamy?.Chcesz by my uciekli tak jak ty do pracy?.Zwiekszyliśmy areał pięciokrotnie,produkcje tak samo,mamy w miare sprzęt,tuczarnie że kiedyś pomarzyć mogłem i ty do nas piszesz że PRL sie skończył?!!!.A może to my winni wszystkiemu że sie rozwijamy i nie rzucamy gospodarstwa?,to my dąrzymy do wojny ze wschodem nie patrząc na skutki jakie będą.Nie pisz więcej i nie wnerwaj nas.A jeśli chodzi o rząd to nie mamy go już 25 lat i dlatego tak sie dzieje jak nie ma dobrego gospodarza który by cos zrobił dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

Kolego może i byśmy założyli ubojnie,ale to jest połowa sukcesu a z wejściem na rynek z produktami przy takiej konkurencji to lat potrzeba.A gdy już ci się to uda,to zabronią wędzenia tradycyjnego,jak nie patrzeć to i tak d*pa i tak d*pa .Ty w tym roku na zbożu kokosów też nie zbiłeś,ciesz się z dobrej pracy -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

koledzy a ktory z was zyje tylko ze swin?bo widze ze wiekszosc ma po pare sztuk do sprzedania i przeżywa jak zyd okupację


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

Pewnie żaden ale to nie oto chodzi kto ile produkuje chodzi kolego o rzecz,jakby nikt nie narzekał to całkiem by była bieda,jak myślisz więcej jest w  Polsce rolników tych którzy mają małe gospodarstwa czy tych co produkują na dużą skalę? :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

a co ja mam powiedziec jak zainwestowalem 100 ton zboza,i jeszcze musze dolozyc na on zeby na wiosne wywiesc szajse.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

Każdy orze jak morze,na pewno nie jesteś z tego powodu happy więc powody do narzekania też masz,życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

moj wujas tez z samych swin zyje. ;) chowa 30 macior cykl zamkniety, zboze swoje i dokupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

Wielu ludzi żyje tylko i wyłącznie z gospodarki moi rodzice tak robili, nie było kokosów ale szło przeżyć. Ja  muszę dorabiać  niestety ,ale kiedyś za prosiaka można było kupić dwie tony węgla a teraz pół.Wynagrodzenia jak stały w miejscu tak i stoją a reszta w górę. <_<                                                                                                                  cena na poniedziałek 3.70+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje stado liczy 84 lochy w cyklu zamkniętym, rocznie sprzedaję ok 1600 tuczników z hakiem, i żyje tylko ze świnek i własnego pola...mam nadzieje że sytuacja za kilka miesięcy się polepszy, bo inaczej ciężko będzie przeżyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

ojtam, ojtam świni plus dopłaty to ok 4200zł na miesiąc to dobra wypłata a roboty 3godz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

wielkopolska okolice kalisza cena z czwartku 3,65 plus vat przy 10 sztukach ale chwalił mi sie ze kupił w jeden dzien prawie 300 szt dwa auta załadował


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

wielkopolska okolice kalisza cena z czwartku 3,65 plus vat przy 10 sztukach ale chwalił mi sie ze kupił w jeden dzien prawie 300 szt dwa auta załadował

 

do ubojni w której ja sprzedaję, przywozi towar pośrednik (autem na kaliskich numerach) i sprzedaje po 3,80 netto- taka była cena w minionym tygodniu. 

Edytowano przez martinezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

tuczniki mają spaść do ceny 2.90 za kg tak mi mówił dzisiaj zaprzyjaźniony odbiorca tak że nie ma co trzymać trzeba sprzedawać jak są po 3.60

Haha 3.60 zł a sprzedał po 4.10 minimum - Przyjaciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj