Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

i na uj sie pajace na ukraine pchali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

To nie rosyjskie embargo tylko zmowa cenowa cwaniaków włascicieli zakładów oraz brak rządu. Bo inne kraje też mają embargo ale swinie u niemca po 1,28 euro x 4,3. Tylko my robimy za damski ch...j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

i na uj sie pajace na ukraine pchali....

 patrząc na tą sprawe z drugiej strony, to Polska byłaby następna po Ukrainie.tym embargiem się tłumaczą,a do kacapów eksportowaliśmy najmniej wieprzowiny ze wszystkich krajów(do których eksportowaliśmy)APS zrobili robotę.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styrciak    8

A co to za ubojnia do Ostrzeszowa mam jakies 40 km wiec moze by przyjechali po kilkadziesiat sztuk jesli bym sie z nimi z cena dogadal a jak z platnosciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

tedizetor56 i Ty powtarzasz takie puste słowa.Nie masz pojęcia to nie zabieraj głosu i zamknij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartekj1994    141

Woj mazowieckie powiat Sierpecki Cena z piątku 3.9 netto. 

Bydło zaczyna dobrze płacić ale za to jałówki cielne strasznie spadły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

wtracanie sie w sprawy z ukraina tez zrobilo swoje... nagle dziki, embargo... wszystko ukartowane aby polske wykonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

tedizetor56 i Ty powtarzasz takie puste słowa.Nie masz pojęcia to nie zabieraj głosu i zamknij się!!!

a Ty masz pojęcie? tylko mi nie mow ze za  komuny bylo tak super i zeby z nimi trzymać.i sam sie zamknij!  5,20 netto za e,lokalna ubojnia.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

tedi:) Dla pocieszenia hodowców mam informację że większe zakłady mają w planch nie kupowania tuczników od Polskich rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

brutal skad takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

jeszcze trochę to faktycznie animex stanie się samowystarczalny, już mają ponad 1 mln tuszu nakladczego a ciągle powiększają fermy loch. umów kontraktacyjnych juz nie podpisują chyba ze na ich warchlaku i ich dodatkach paszowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15348

Tak może być, ubojnia postawi chlewnię i będą sobie tuczyć i tylko przegonią przez bramę i mają mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arab1    23

Witam panowie no z tym organizowaniem się to nie taka łatwa sprawa należę do grupy producenckiej i powiem wam ze choć razem na tydzień odstawiamy ok 400 sztuk to i tak wszystkie zakłady traktują nas jak kosmitów zresztą nie tylko zakłady moje własne odczucie jest takie ze chyba nie wszystkim to na rękę ze jesteśmy zjednoczeni

Masz rację zakładom mięsnym zjednoczenie rolników strasznie nie pasuje.Zaczęliśmy sprzedawać w trójkę kabanki .Dwa razy wszystko było ok dostaliśmy umówioną cenę.Następnym razem cena też była umówiona,ale po zabraniu świnek i uboju właściciel rzeźni stwierdził że jednego świnki były ok i zapłacił mu to co umówione a ja i kolega dostaliśmy mniej bo podobno były tłuste ,a były takie jak zawsze

Także próbują jak mogą rozbić jedność rolników.Zwyczajnie rozdrobnienie jest im na rękę.A co do cen ,to zachodnia wielkopolska 3.9 Lokalna masarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje świnie Sokołów zabiera z pocałowaniem w rękę. Wczoraj po południu zgłoszone, a dziś już będzie odbiór. Cena 5,20 netto za klasę E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

snickers to co te twoje swinie zlotem sraja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Panie Arturze jesteś uważany w Sokołowie bo sprzedajesz im nie tylko swoje.Ciekawe jestem czy Koło też tak kupuje z okolicy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korando    1

Potwierdzam że zakłady już nie chcą kupować od rolników... przykładem jest Dobrosławów ,  w ubiegłym tygodniu nie kupował juz od rolników tylko samą fermówke , natomiast macior nie biorą wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamgaleon    7

Tucznik wczoraj ostawiony w cenie żywej po 4.40 zł brutto a jeszcze w piątek były po 4.60 rejon południowo-wschodni masarnia Góra Ropczycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ustalili cene to dlaczeg jedni placa 4.40 a drudzy 3.20 ? ....  i im blizej terenow ASF tym drozej?  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

na podkarpaciu zawsze świnie najdroższe były przynajmniej ostatnimi czasy , na chwile obecną okoliczne masarnie kupują po 3.9-4.2 plus vat.....(oczywiście żywa waga)


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kur** chyba sie przejade 300 km ze swoimi..... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj