Rolnik1973

Ceny trzody chlewnej 2015

Polecane posty

Lesssiu007    186

nie ważne ile dla tego co sprzedaje 6 są tak ważne jak dla tego co 100 tygodniowo sprzedaje jednosć powinna być byśmy sami dyktowali cene za jaką pracujemy a nie że byle handlarz zadziera nosa i cene dyktuje;/  jak by to co produkujemy nie było potrzebne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kazdy za swoje produkty dyktuje cene tylko nie rolnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2412

Z kim tu się organizować jak jeden z drugim mówi, że strajki i tak nic nie dadzą. Trzeba chociaż poprzez strajki zwrócić uwagę na nasz problem - czy chociaż raz w jakimś wydaniu wiadomości, informacji czy faktów wspomniano o niskiej cenie trzody? W d*pie nas mają i tyle. Tylko napuszczają na nas ludzi zamieszczając w internecie kolejne nagłówki ile to milionów dostaną rolnicy znowu od Unii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

przywioza "mieso" z zachodu zamrozone z 2005 r albo i starsze, zmiela szybko przyprawia, aromaty itp. i na poleczke po "atrakcyjnej" cenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Tak świnie po 3.5 a w sklepie kilo słoniny 7 zł. Znając życie teraz cena wzrosnie 20-30 groszy tylko po to aby w sklepach od nowego roku nowe cenniki ustalili oczywiscie z wyższą ceną za towar


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychrol    171

Mówicie że w polsce protesty skończyły by się wiezieniem? Jeśli na drogi, pod urzędy i wszelkiego rodzaju instytucje związane z rolnictwem wyszliby rolnicy(większość rolników czy nawet wszyscy) policja i sądy nie miały by nic do gadania. W kupie siła ale w polsce jeden drugiem prędzej wbije nóż w plecy niż solidarnie będą walczyć w słusznej sprawie:) POLSKA!

Edytowano przez krzychrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tylko czekaja az sie sasiadowi noga powinie zeby jego hektary przejac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Jeden z drugim wyjdzie prostestować oni wywalczą coś a i tak trzeci który palcem nie kiwnie bedzie miał wieksze korzysci niż ci co prostestowali.


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Czy mi sie tylko wydaje ze to jest tylko po to oby wykonczyc polskie rolnictwo ? cana 3,50 wlkp .. tusk za doprowadzenie polski na skraj bankructwa dostał posadke w brukseli ciekawe co reszcie obiecali


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Mam odstawę za 2 tyg. 100 sztuk za 4zł netto to też bez szału, no chyba że u Was są tanie i powiedzmy jest to przebitka o jakieś 50gr w przypadku gdy odstawia się kilka. U mnie obecnie stoją na poziomie 3,80zł + vat (cena niezmienna od ponad miesiąca).

 

 

PS. Prośba do moderatora o "przypięcie" tematu do pierwszej strony :).

Edytowano przez coolman111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15353

Wieprzowina to nr 1 na liście importowanych produktów gł. z germani, dani i belgi. Info na agrofoto.pl

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzis przywiozl mi koncentrat dla tucznikow, stanial 3 zl... a powinien z 15....

cena uwaga uwaga!!! 3.50.... kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Ja mam gosp w bydg a na skup jade 34 km w jedną stronę do kotomierza :D to są dopiero niegorzystne warunki gospodarowania  1 km od domu wisła dobrze że niemcy wał zrobili bo tak byśmy pływali co powódź  oczywiście NW sie nie należy chociaż strefa zalewowa  bo miasto za 11.80 ha gruntu 680 zł jednej raty podatku nawozu w  bydg nie kupisz bo nie ma. Tylko weterynarze co chwila jeżdzą bo każą im krew do badań brać a na terenie bydg jeszcze 2 gosp trzymają świnie ja i sasiad :P niedługo każe weterynarza płacić za krew bo im nie dam :D bo niby do unii musza sie wykazać ze coś robią coś badają haha ściema jak CH...J ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Mówicie że w polsce protesty skończyły by się wiezieniem? Jeśli na drogi, pod urzędy i wszelkiego rodzaju instytucje związane z rolnictwem wyszliby rolnicy(większość rolników czy nawet wszyscy) policja i sądy nie miały by nic do gadania. W kupie siła ale w polsce jeden drugiem prędzej wbije nóż w plecy niż solidarnie będą walczyć w słusznej sprawie:) POLSKA!

Cała prawda w 3 zdaniach. Choć osobiście świń już nie trzymam ani byków a miałem jedno i drugie(ile można robić za gnój) to to co się dzieje w tym kraju z cenami płodów rolnych, traktowaniem rolnika ......... itd.....itd na służbie zdrowia kończąc to już nigdzie w Europie tak nie ma. Jeden staje sie wrogiem drugiego ,jeden drugiemu zazdrości, jak nic nie robisz to się z ciebie smieja , jak robisz to gadają że mu mało i mało i tak w koło. Przypomniały mi się słowa takiego starszego człowieka który parę lat do tyłu powiedział do mnie tak " jak może byc jedność w państwie jak nie ma jedności w rodzinie, nie ma jedności w tej samej wiosce" Wtedy się nad tym zbytnio nie zastanawiałem ale z czasem uświadomiłem sobie że to co powiedział to czysta prawda bo tak jest. Kazdy dziś patrzy na siebie i nie obchodzi go ten biedniejszy, smutne ale prawdziwe.I tak jak padają tu propozycje żeby wstrzymac się że sprzedaża żywca przez jakiś czas to jest to nie realne bo zawsze znajda sie tacy co sprzedadzą myśląc a co mnie reszta niech trzymają a ja sprzedam ityle drugi sprzeda bo potrzebuje grosza żeby przeżyć trzeci sprzeda bo mu przerosną to jeszcze bardziej straci czwarty będzie trzymał a oni i tak sprowadza z zachodu bo tam lepsze i tańsze.w tym kraju od 20 paru lat brakuje gospodarza, rząd rządzi żeby sobie było dobrze o pseudo rolniczej partii już nie wspominając społeczeństwo miejskie poróżnia sie z wiejskim dopłatami jakie to rolnicy nie biorą. Od rolnika kupią za bez cen w sklepach drożyzna, zarobi w mieście te 1500 czy 2000 i też siedzo cicho jak mysz pod miotłą bo boi się  żeby go nie zwolnili. tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

łódzkie 3,80 + vat

 

kolego gdzie taka cena ?


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styrciak    8

Kto w wlkp tyle płaci ? Bo powoli bede mial odstawe i chcialbym porównac kto ile moze zapłacic :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie no z tym organizowaniem się to nie taka łatwa sprawa należę do grupy producenckiej i powiem wam ze choć razem na tydzień odstawiamy ok 400 sztuk to i tak wszystkie zakłady traktują nas jak kosmitów zresztą nie tylko zakłady moje własne odczucie jest takie ze chyba nie wszystkim to na rękę ze jesteśmy zjednoczeni


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

Dają,dają nieźle popalić ale to wszystko jeszcze nic do tego co będzię . . . POZDRO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liber    7

W środę się okaże jaką dostanę,tylko się boję że przerośnięte za długo świąt  było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Kto w wlkp tyle płaci ? Bo powoli bede mial odstawe i chcialbym porównac kto ile moze zapłacic :@

lokalna ubojnia - powiat Ostrzeszowski 

 

 

Edytowano przez martinezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj