Skocz do zawartości
marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

baranek    3

Oddaję ktoś może cielęta takie do 75 kg do zakładów mięsnych?

Jak tak to jakie ceny +\- płacą za byczki, a jakie za jałówki.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mistrzu2    0

3 byki hf 1- 760 kg 2- 700 kg 3- 680 kg cena 6.90 brutto odbiorca z Bielska Podlaskiego

Czy mógłbyś podać dane odbiorcy i opinie na temat ile % odlicza jak i gdzie waży i czy na wadze kantuje?

Sam mam do sprzedaży kilka sztuk a większość handlarzy "część z nich już zmieniła rejon "z jakimi się spotkałem to zawsze na wadze rypią.

Misiek851    7

Czy mógłbyś podać dane odbiorcy i opinie na temat ile % odlicza jak i gdzie waży i czy na wadze kantuje?

Sam mam do sprzedaży kilka sztuk a większość handlarzy "część z nich już zmieniła rejon "z jakimi się spotkałem to zawsze na wadze rypią.

Bogacewicz Sławomir odlicza 8% waga na skupie, myślę że koleś jest w miarę uczciwy choć następnym razem bede chciał przeważyć wszystkie byki na wadze samochodowej, dla świętego spokoju.

marju12    43

Bogacewicz Sławomir odlicza 8% waga na skupie, myślę że koleś jest w miarę uczciwy choć następnym razem bede chciał przeważyć wszystkie byki na wadze samochodowej, dla świętego spokoju.

8%  człowieku ale cie zgnoił........"'chłop u nas ciemny jest""

Edytowano przez marju12

grzesiek88    68

no fakt mam też ho czarno-białe :D  a tak na marginesie to podawajcie więcej szczegułów bo pisanie "wziąłem za byka 8zł" itp to nic nie wnosi do tematu

mati20dor    1

hf to za bardzo nie chcą brać, a jaka rasa tych czarno białych ( mieszańce ) a tak propo co lepiej wziąść mieszańca czy mięsnego

d___b    68

Jeśli chcesz hodować na mięso to chyba logiczne, że jak masz wybór to bierz czysto rasowego mięsnego.
Ale to dyskusja nie na ten temat...

tomek777787    0

Koledzy sprzedający w wbc radze zaopatrzyć się w wagę, mi szczęki opadły jak zobaczyłem jakie kupy nrobią byki w czasie transportu do rzeżni( ok. 40 kg) na sztuce ( mowa o sokołowie).Zaznaczam byki nie były okarmione!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.