Skocz do zawartości
marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzesrol    3

Kolego to on jeszcze istnieje , ten bankrut pod jakim szyldem działa , Skupywał na naszym terenie i zawalił płatności , jakieś 5 lat temu .wodził wyższymi cenami.I się skończyło , termin płatności to był 3 miechy . Znajomy szykował karabin. 

Raptus902    30

Może ktoś coś napisać o zakładzie Milex Meat z okolic Strykowa? Jak z wypłacalnością itp?

Brał u mnie pośrednik co tam wozi. Na fakturze było Milex Meat. Nie było problemu z wypłatą. Raz kasa po 3 dniach a raz była na 7 dzień, więc ok.

Wiadomość z agroFakt.pl

tomtom22    1

Sprzedaje ktoś z was do łukowa poubojowo.Jak jest z tego zadowolony?

mój kolega rok temu sprzedał do łukowa poubojowo. Chciał zobaczyć jak to wyjdzie. Mówił ze strasznie zle na tym wyszedl

marju12    43

poubojowo to musi byc w miare miesny.

jasko nie sluszalem ,ale moze to porzadny gosc.Gdyby stanio skupowal to dobrze bedzie konkurencja z hasiorem

kiedys krol skupowal skory z wysokiego a bydlo na wysokim skupuje hasior tylko o nim slyszalem

Edytowano przez marju12

zbitom793    22

Kolego to on jeszcze istnieje , ten bankrut pod jakim szyldem działa , Skupywał na naszym terenie i zawalił płatności , jakieś 5 lat temu .wodził wyższymi cenami.I się skończyło , termin płatności to był 3 miechy . Znajomy szykował karabin. 

Piszesz o Milex Meat czy o Biernackim?

Edytowano przez zbitom793

marijusz    29

dzis sprzedany ncb waga 720 kg po 7.2 z watem jedna sztuka z powodu 30 urodzin Widze ze  juz zeszla suszowa nadwyżka albo deszcze na Podlasiu zatrzymały wyprzedaz wsystkiego co ma rogi i cztery nogi  prawdopodobnie byk bedzie szedł do gory bo popyt jest a towaru mniej !

nexeqadore    3

szanowni koledzy z wachaniami cen to jest tak ze wiekszosci to chandlarze chustaja nimi przewarznie w dol a cena wolowiny od dluszego czasu na wolowine jest stabilna 

fartom    10

poubojowo to musi byc w miare miesny.

jasko nie sluszalem ,ale moze to porzadny gosc.Gdyby stanio skupowal to dobrze bedzie konkurencja z hasiorem

kiedys krol skupowal skory z wysokiego a bydlo na wysokim skupuje hasior tylko o nim slyszalem

Jest na wysokim jeden handlarz co we świecie kupuje, takim żółtym mercedesem jeździ, ale w naszych stronach nie kupuje zapewne to o nim mówicie. 

marju12    43

hasior  tez jezdzi mercedesem tylko bialym ale nowym .minus taki ze skupuje tylko na rzez a na hodowle lepsza cena jest

gosc1    2

Sprzedaje ktoś z was do łukowa poubojowo.Jak jest z tego zadowolony?

Dziś pojechały 2 sztuki (Byk MM i jałówka MM) do Łukowa. Zobaczymy wkrótce jaki będzie wynik.

martin0000    10

panowie ile mozna dostać za 6szt jałówek ok 300kg mieszańców z lm i sm? czy 1800zł to realna cena na dzisiaj?

artur125    320

panowie ile mozna dostać za 6szt jałówek ok 300kg mieszańców z lm i sm? czy 1800zł to realna cena na dzisiaj?

dla kupującego to bardzo dobra cena, chcesz tylko 6zł/kg. Ale nie tylko Tobie brakuje paszy a 6szt po 300kg potrafi niemało wpierniczyc

Edytowano przez artur125

martin0000    10

gdyby nie brak paszy to bym je zacielił i na mamki zostawił taki był plan wiosną ale życie wszystko zweryfikowało :ph34r: zobacze może uda się coś wiecej utargować ale na pewno poniżej tej ceny nie zejdę.

martinezo    16

Sprzedany:

Mieszaniec z RW 7 brutto 644 kg

Hf (słabej budowy) 6,5 brutto 586 kg 

kto odbiera do Ciebie jeśli można wiedzieć??

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez mlekowy
      Witam wszystkich. Nie znalazłem tematu który opisywałby dokładnie ten problem dlatego zakładam nowy. I tu moje pytanie czy ktoś z Was zajmuje się bądź orientuje się jak wygląda przemysłowe obieranie ziemniaków (lub innych warzyw) i ich sprzedaż? Czy  jest zbyt na taki produkt? Czy będąc rolnikiem mogę założyć mini przetwórnie żeby móc to produkować i sprzedawać?  Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
    • Przez DawidWsik
      Witam mam problem otóż chciałbym sprzedać pszenicę do młyna, ale tam tylko odbierają za pomocą tira i nie wiem czy wjedzie do mnie na podwórko ponieważ brama jest szerokości 7 metrów a droga ok 7 m. Mam pytanie czy uda mu się złamać pod kontem prostym. Za bramą stoją budynki między nimi też jest 7m.
    • Przez Remek55
      Witam wiecie może kto zabiera świnki z powiatu konińskiego i daję dobrą cenę pozdrawiam