marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lelek7    1

jak będzie miała 200kg mięsa to wątpie że dostaniesz 12,3.

za mała żeby na wbc sprzedawać, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Powiedzcie mi ile moą średnio ważyć roczne jałówki "simentale" W przyszłości mają być na mamki więc nie są mocno opasane ale w dobrej kondycji.Nie mam wagi a z bydłem dopoiero wystartowałem w zeszłym roku kupując malutkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psamian    3

sprzedane 2 byki do Sokołowa ho 700 kg za 12.4  i mm 780 kg za 12.7 . Ceny netto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Taaa a świstak siedzi i...


Może podaj wybicie, klasę i masę tuszy. Więcej danych, bo jak wejdzie mieszczuch na forum i policzy sobie ile dostałeś za byka to się za głowę złapie. Pomyśli sobie: "Tyle kasy mają i jeszcze narzekają".

Pozdrawiam

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paawlik227    14

witam przed chwila dzwoniłem do mojego chandlarza i 3 sztuki mieszance waga ok 700kg albo mało brak to 7.5zl brutto sprzedawac czy troche sie targowac???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

dzisiaj dzwoniłem i cena od 6,5 do 7,5zł brutto. A moje pytanie czy tylko w śląskim taka niska cena?W 2008 roku byłem kierowcą na ubojni i jezdziliśmy w Wielkopolske po bydło bo tam taniej było, a teraz widze na śląsku taniej :o Czy czegoś nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

nie lepiej było byc kierowcą niz teraz chowac cokolwiek...???? moze masz racjie ze teraz taniej macie,,u nas w łódzkim 7,7max byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TommyLee    57

krzysztof1987 napewno 13.5 netto? Troche to niewiarygodne bo tyle to w wielu zakladach nawet za klase U nie placa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

ceny drgnęły bo dopłatowe bydło musi stać do lipca. u nas też już za jalówki mm wujo miał propozycję 7.5 brutto od lokalnego pośrednika więc cena pnie się wzwyż, przynajmniej przez czerwiec bo póżniej będzie wysyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz212    7

nie trzeba trzymac do konca czerwca tylko 30 dni od zlozenia wniosku o przyznanie dopłaty wiec cena za bardzo nie spadnie ci co mieli sprzedac wiosenne zapasy juz sprzedali wiec troche cena ruszyla w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    66

Byk mieszaniec 20msc poszedł na wbc waga 417kg mięsa po 12.8netto klasa O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

To Kulwicki   wzioł na  po ubojowo ?  myślałem że on tylko  na  żywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    74

@tomcio87 kto ci tyle proponuje może być na pw , wie ktoś po ile płaci dąb-pol i czy warto z nimi handlować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj