Skocz do zawartości
marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

włoch bedzie płacił ze 2 lata a póżniej wy***ie na grubą kase i sp***doli do italii

tylko że brat tego włocha ma ubojnie gdzieś w okolicach kutna i ma wysokie ceny ubija bardzo dużo świń i kilka lat juz istnieje  i oby twoje słowa nie były prorocze 

kw22    2

kilka lat tzn ile 5 jak hipermarkety żeby nie płacic podatków,nie chwal włocha  bo znajomy kilkanaście lat temu po kase jeżdził na południe europy

Piterek91    0

9% ale chociaż waga pewna,a nie daja 6-7 a pózniej ogolą na 50 kg.znam takie przypadki.

Wiadomość z agroFakt.pl

karolr2    180

SIMENTAL 925KD STRACZKA 8% 7,3 +VAT OKOLICE INOWROCLAWIA CZYLI SPADEK O 20GROSZY W STOS\NKU DO ZESZLEGO TYGODNIA

Kolego a nie ma w okolicy lepszego kupca? 8% to jest złodziejstwo,jak tak będziemy się godzić to nie długo będzie 10% itd osobiscie nie sprzedałem na więcej niż 6%. Nawet 6% to jest za dużo bo na ubojni się prawie nic nie marnuje

kris14    259

Zbiera razem z pozostałościami z jelit ubitych sztuk i sprzedaje rolnikom jako nawóz.

dwojtek01    13

Prawidłowe potrącenie na odpad ,który ubojnia nie jest w tanie zagospodarować czyli nie ma zysku wynosi 3-4% byki , krowy 4-5% .

ab23    3

5%od dobrego byka  innej opcji niema  byk poszukiwany

artek27    0

dziś sprzedane sim 840 kg po 8 zł, Rw 740 kg po 7 zł. wagi i ceny brutto. Podlaskie

Witam. kto tyle płaci w podlaskim?

pouboju    0

Dzisiaj wzielem za hf 8,10 zl  waga 910 kg. Mysle, ze super ! Dodatkowo po uboju maja dolorzyc jak sie lepiej wybije. Wiec zobaczymy. To Milanowski na skupie tak placi

lukasz19899    20

a czasem to Ty nie jesteś ten Milanowski??? bo aż się wierzyć nie chce w to co napisałeś... a krowy po ile? po 7??

rademenez    10

Witam. kto tyle płaci w podlaskim?

Lokalny handlarz sam chyba odstawia do Łukowa. Namiary jak chcesz to na pw. U znajomych brał inny to za czarnego mm 750 kg dał 7.7 brutto

damian40000    85

SIMENTAL 925KD STRACZKA 8% 7,3 +VAT OKOLICE INOWROCLAWIA CZYLI SPADEK O 20GROSZY W STOS\NKU DO ZESZLEGO TYGODNIA

musisz kupca zmienić bo cię ładnie zrobił. Za ciężkie hfy płacili wczoraj 7.40+vat a mm do 8+vat.

musisz kupca zmienić bo cię ładnie zrobił. Za ciężkie hfy płacili wczoraj 7.40+vat a mm do 8+vat.

Przecież podałeś cene raptem 10 groszy wyższą, albo czegoś nie zrozumiałem.

Kolego czytaj za zrozumieniem. @Damian pisał o cenie hf a @ ENDRIUROL dostał praktycznie tyle samo za Sima 

Edytowano przez robert123farmer

Sylwekk    0

coś dziwnego bo oni nie mają transportu i nie współpracują z firmami transportowymi pewnie handlarz od ciebie bierze 99% bydła tam przywożą handlarze ja swoje byczki sam wożę ale dlatego że mam nie daleko 

do wysoki 1122 ubojnia znajduje sie  w końskowoli pini wykupił zakład który kiedys ubijał świnie i od roku rozwija w kierunku uboju bydła

Mam prośbe a zarazem pytanie do Krzysztof1987. Troszkę dałeś mi do myślenia pisząc że nie współpracują z żadną firmą transportową. I maam prośbe czy móglbyś mi wyslac dokument jaki firma PINI BEEF wystawia jako potwierdzenie dostawy byków na pocztę. Mój login to kamarat@o2.pl. Z góry dziękuje.

ENDRIUROL    1

Kolego a nie ma w okolicy lepszego kupca? 8% to jest złodziejstwo,jak tak będziemy się godzić to nie długo będzie 10% itd osobiscie nie sprzedałem na więcej niż 6%. Nawet 6% to jest za dużo bo na ubojni się prawie nic nie marnuje

wiem ze duzo, tez mnie to gryzie. nie mam wlasnej wagi, sprzedje im bo ich waga jest pewna, tylko cena nie imponujaca. cos za cos

a kto tyle placil? patrzac na               http://www.cenyrolnicze.pl/bydlo/byki-jalowki-krowy?view=cenybydla       to cena chyba ok,  bo 0d 5,5-8zl ale nie u mnie, w kuj pomo ok 7,3

Edytowano przez ENDRIUROL

nikolajjj    54

kolego daj konkrety a nie  słowa podaj ceny ile jaka kategoria i z jakiej miejscowości jest ten kowalczyk jak ma być lepiej zmienie  ubojnie 

Trzeba czytać posty, podałam ci konkretne ceny i konkretne dane kilka postów wyżej.

damian40000    85

biernaccy drugi tydzień tak płacą chyba jakiegoś dobrego kupca na mięso złapali. Krowa do 5.50 byk hf do 7.4 mm do 8 cenny netto. @endriurol też jestem z kuj-pom.

Edytowano przez damian40000

marijusz    29

w Polsce!!! A miwigos gdzie ty mieszkasz??

Gdzie takie ceny u mnie HF 6,.20 ,MM 6,80

Dzisiaj wzielem za hf 8,10 zl  waga 910 kg. Mysle, ze super ! Dodatkowo po uboju maja dolorzyc jak sie lepiej wybije. Wiec zobaczymy. To Milanowski na skupie tak placi

Andrzej od kiedy ty tak dobrze placisz i jeszcze dokladasz ?Moze i skitki juz 7% nie bierzesz?

Edytowano przez marijusz

mefjurolnik    1

Byki sprzedane:) W wieku 21 miesięcy 3 mm w średniej wadze 755 kg cena 7.4+vat ; 2 hf w wadze 620 kg po 7+vat.

leszko27    0

UWAGA  NA BIERNACKIEGO ZALEGŁOŚCI Z PŁATNOŚCIAMI PO RAZ KOLEJNY PROBLEM Z WYPŁATĄ ALE TERAZ TO JUŻ POWAŻNE OPÓŹNIENIE,

kw22    2

biernacki cene wali przez tel za krowy do 6 netto byki hf 7.4 kasa jak bede mioł i jak bede chcioł po miesiącu rr a vat jeszcze dłuzej

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kamilsmutek8
      POMOCY!!!
      Mam króliki do sprzedanie wie ktoś gdzie mogę sprzedać mieszkam woj.małopolskie niedaleko Tarnowa gdzie jest jakiś skup królików?
      Nie mogę nigdzie znaleźć!!!
    • Przez PatryczekKkol
      witam chce sie zajac hodowla cielat mieszanych miesne i hf kupujac od gospodarzy cielaki tygodniowe i trzymac je do wagi ok.150kg co myslicie o tym?
    • Przez damiandg
      Koledzy mam zamiar na przyszły rok posiać pierwszy raz rzepak na około 2,5h. Nie spodziewam się na początku jakiś wielkich plonów ale wiadomo że każdy musi nauczyć się uprawiać tę roślinę. U mnie w promieniu około 25km nikt nie sieje rzepaku a co za tym idzie w okolicy nie ma żadnego skupu. Powiedzcie mi jaką odmianę zasiać na pierwszy rok która mniej więcej wybacza drobne błędy i gdzie w okolicach Dąbrowy Górniczej (Śląsk, Małopolska) można sprzedać bez problemu taką małą ilość rzepaku?
    • Przez gospodarz1997
      Witam. Mam jałowke mieszanke SM na wycieleniu (10.11.2017). Pokryta hf (01.02.2017) To moja pierwsza krowa. Powiedzcie mi jakies wskazówki przed porodowe. Ktore wskazują mniej wiecej ze bedzie sie cielic. Wiem ze kości pod ogonem zyła na nich robi sie miekka. Wiadomo tez ze wymie. Narazie nie ma duzego ale stopniowo sie powieksza. Opadniety brzuch ma troche. Doły głodowe są juz wiodcznie w miare. Niby jeszcze tydzien. Ale chodzi mi o takie wskazowki po ktorych wiadomo ze mozna sie spodziewac cielenia. 
    • Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym się dowiedzieć ile sztuk bydła opasowego bym dał rade utrzymać na 15 ha ornego i ok 15 ha łąk 9 ha to ziemia kl 3 a reszta 4 i 5 co do łąk są to łąki 2 kośne prosze o szybką odpowiedz !