marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    559

Za  krowę  5% ?

Niemożliwe chyba  że  ważąc bez  twojej  wiedzy potrąca  jeszcze  co najmniej  tyle 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rademenez    11

dziś sprzedane sim 840 kg po 8 zł, Rw 740 kg po 7 zł. wagi i ceny brutto. Podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Za  krowę  5% ?

Niemożliwe chyba  że  ważąc bez  twojej  wiedzy potrąca  jeszcze  co najmniej  tyle 

 

mowimy o bykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

kolega  pisał że  za  krowę  9% ,  i  Twój komentarz  był do  tego  postu


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek75    1

tylko ze w Pini to jest do 24 miesiecy a u Kowalczyka do 30 miesiecy... Pini za powyzej 24 miesiecy obniża 10groszy i i trzeba mu zawieżć bydło, a Kowalczyk sam dysponuje transportem a jak mu zawieziesz to 20 gr dokłada i z kasą też lepiej u niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

kolego daj konkrety a nie  słowa podaj ceny ile jaka kategoria i z jakiej miejscowości jest ten kowalczyk jak ma być lepiej zmienie  ubojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek75    1

O 13, R 13.50. U 14 ceny netto i wiek zwierzat do 30 miesiecy, zakład ten znajduje sie w Bargłach ul.Ślaska 95  okolice Czestochowy.  ja sprzedawałem do niego w tamtym roku ilości całosamochodowe (35 szt) płaci gotówka przy odbiorze bydła a z tego co kiedys pisałeś pini 3 tygodnie...

Edytowano przez Piotrek75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

czyli ceny te same tylko płatność szybciej i wiek do 30 mies tylko że do tego kowalczyka mam bardzo daleko więc jak narazie zostane przy tym co jestem ale warto zapamiętać takie info co podajesz i dzięki bardzo za info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

SIMENTAL 925KD STRACZKA 8% 7,3 +VAT OKOLICE INOWROCLAWIA CZYLI SPADEK O 20GROSZY W STOS\NKU DO ZESZLEGO TYGODNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psamian    3

O 13, R 13.50. U 14 ceny netto i wiek zwierzat do 30 miesiecy, zakład ten znajduje sie w Bargłach ul.Ślaska 95  okolice Czestochowy.  ja sprzedawałem do niego w tamtym roku ilości całosamochodowe (35 szt) płaci gotówka przy odbiorze bydła a z tego co kiedys pisałeś pini 3 tygodnie...

 

A możliwe jest , że płatne przy odbiorze , jeśli sprzedawane są poubojowo . Przeciez nie wiadomo jak sie wybija prawda ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

kolego ja sprzedaje do pini od prawie roku i z tego co widzę dziennie przyjeżdża ok 300 szt bydła więc wydaje sie wiarygodna kase wypłaca 2-3 tyg częściej 3 tyg nie wiem co rozumiesz jeszcze przez słowo wiarygodna napewno jest to nowa firma bo działa od ok roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekk    0

Dziękuję za odpowiedz na moje pytanie. Poprostu nie słyszałem wczesniej nic o tej firmie a mają zabierać 14 sztuk u mnie. Tylko tyle wiem że właściciel jest włochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

kolego sam zakład napewno nie odbierze tylko pośrednik bo oni nie maja transportu bydło trzeba im dowieźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

Nie bardzo się orientuję ale chyba wysylają firme transportową

coś dziwnego bo oni nie mają transportu i nie współpracują z firmami transportowymi pewnie handlarz od ciebie bierze 99% bydła tam przywożą handlarze ja swoje byczki sam wożę ale dlatego że mam nie daleko 

do wysoki 1122 ubojnia znajduje sie  w końskowoli pini wykupił zakład który kiedys ubijał świnie i od roku rozwija w kierunku uboju bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwojtek01    14

 

czyli ceny te same tylko płatność szybciej i wiek do 30 mies tylko że do tego kowalczyka mam bardzo daleko więc jak narazie zostane przy tym co jestem ale warto zapamiętać takie info co podajesz i dzięki bardzo za info

 @krzysztof1987 ,Kowalczyk potrafi zapłacić jeszcze lepiej ale towar musi być w bardzo dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekk    0

W takim razie muszę dokładnie się dopytać bo z tego co rozmawiałem to mówiono mi żę to PINI wyśle do mnie firmę transportowa a nie jakiś pośrednik. Ale dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

włoch bedzie płacił ze 2 lata a póżniej wy***ie na grubą kase i sp***doli do italii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek75    1

Do Psamian. kolego ja oddaje na wage żywą... a to jest cennik na ten tydzień... a jesli ktoś sprzedaje na WBC moze wynegocjować przedpłate a po uboju bydła reszte kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj