marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robi57362    2327

witam sprzedany byk krzyżówka sim i ho prawie 800 kg średniej budowy po 7.70 potrącenie 8 % . sprzedałem do bogdanskiego z woli myslowickiej współpracuje z nimi już parę ładnych lat i jestem bardzo zadowolony ceny mają konkurencyjne na wadze nie kantuja a kasa 2-3 dni i na kącie .naprawdę polecam

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

uuuuuu ale cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

bez przesady,kto tyle płaci

chyba poubojowo :D :D :D


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

witam sprzedany byk krzyżówka sim i ho prawie 800 kg średniej budowy po 7.70 potrącenie 8 % . sprzedałem do bogdanskiego z woli myslowickiej współpracuje z nimi już parę ładnych lat i jestem bardzo zadowolony ceny mają konkurencyjne na wadze nie kantuja a kasa 2-3 dni i na kącie .naprawdę polecam

Ale o skitkę to kolego zawalcz. Przeważnie na byki jest 7%,a jak dobrze pogadasz to i 6% jest do wywalczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plutekz    2

wy piszecie bajki ja taz moge byk maksymalnie 7,3 + wat gyba że masz czysto rasowe w klasie E to dostaniesz 8 + wat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

wy piszecie bajki ja taz moge byk maksymalnie 7,3 + wat gyba że masz czysto rasowe w klasie E to dostaniesz 8 + wat

żadne bajki teraz u mnie cena poszła trochę w górę .za mojego była to tak 7.70 brutto . a co do potrącenia 8 % to u mnie to normą niektórzy nawet 10 walą ale to dla nieuważnych


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabaz    98

wlaśnie. piszczie czy netto czy brutto. ja sprzedalem lm x hf w wadze 840 brutto i tez dostałem 7,70 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Czyli 7.2 netto....
To też bez rewelacji biaroac pod uwagę że dobry hf to pod 7 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam takie pytanie... 7,50 netto dostane za te byki ? taki lokalny handlarz powiedział max 7.30+ vat . Jestem w województwa opolskiego.

 

 

http://imgur.com/a/YiyOD

 

7.5 netto musisz dostac inaczej nie sprzedawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    116

SPRZEDANE WCZORAJ 2MM 730 I 734 KG BRUTTO CENA 7.30 NETO NCB 67O KG BRUTTO 6,90 NETO  ,HF 640 KG BRUTO 6,70 NETO I HF 540 KG BRUTO ,6,40 NETO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

żadne bajki teraz u mnie cena poszła trochę w górę .za mojego była to tak 7.70 brutto . a co do potrącenia 8 % to u mnie to normą niektórzy nawet 10 walą ale to dla nieuważnych

Nie  ma nigdzie  takiej  normy ,   2 razy  handlowałem  z  Bogdańskim ,  tez  chciał  po  8%  skitki  , nie  zgodziłem  sie to  wziął  7%. 

Nie  handluję  z nim już,  bo  ceny wcale  nie  są  dobre u niego , a  co mnie  zastanowiło ... zawsze  stary  pyta  czy  ważone  byki ... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Trzymać  aż  będą  miały ze 200 kilo  więcej ,  w  takiej  wadze  nie  dostaniesz  dobrej  ceny ,  możesz  co najwyżej  wołać... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jesteś  chyba  z oklolic Chełma?  o ile  dobrze  kojarzę? 

chcesz  to  napisz  na  PW  ile za  nie  chcesz  i  gdzie  to można  zobaczyć , moge  odkupić  i  podchowac  .

 

 

Widzę  że  mnie  sie  bardziej  boisz niż  providenta  :D

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Nie ma nigdzie takiej normy , 2 razy handlowałem z Bogdańskim , tez chciał po 8% skitki , nie zgodziłem sie to wziął 7%.

Nie handluję z nim już, bo ceny wcale nie są dobre u niego , a co mnie zastanowiło ... zawsze stary pyta czy ważone byki ...

co do ceny to trzeba się targować i jeszcze raz targować . u sąsiada w stodołę stoi waga której oni nigdy nie widzieli a zawsze przed sprzedażą waży i zgadza się do kilku kg więc u raczej na wadze nie leci w hu...a


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj