marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

marijusz    556

nic mu nie brakuje min 7.48 netto jesli oczywiscie masz kilka sztuk O godzinie 19 odesłałem samochod bo klasyfikator nie chciał mi dolożyc 20 groszy na dwóch bykach Proponował za jednego 7.5,dwa po 7.8 i cztery po 8 zł BRUTTO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Panowie sprzedawał ktoś do firmy  Urbanek Skup Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych Jarosław Tomasz Urbański   Makowa mazowieckiego ? 

Mam chęć do nich sprzedać ale nic nie wiem o tej firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 7,2 netto mozna za hf wyrwac , a on  na niego nie wyglada :)

 

 znasz kogoś kto dał tyle.

ja czekam za klasyfikatorem podobno za hf płaci 7 za mm 7,6, zobaczymy co powie.

jeden naganiacz szukał bydła dawał za ładne hf 7,4 ale się  spóźniłem już nie potrzebuje  ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzedawał ktoś do firmy  Urbanek Skup Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych Jarosław Tomasz Urbański   Makowa mazowieckiego ? 

Mam chęć do nich sprzedać ale nic nie wiem o tej firmie ?

Ale ja wiem..... Średnio 30 kg brakuje na wadze, także uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Z wagą sobie poradzę bo mam własną ale jak z płatnościami i ogólną oceną firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz własną to nawet z nimi nie pogadasz bo jak widzą ją to od razu zawracają. Kasa w 2, 3 dni a cena wyższa niż okoliczna konkurencja ok 20 gr. Wiadomo jak nadrabiają tą wyższą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

wczoraj sprzedane dwie jałówki mm 630 i 640kg po 7zł brutto, 7% potrącenia, odbierał Kosieradzki z okolic Sokołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Panowie ile wołać za dwa takie byki jak ten na pierwszym planie na foto? zdjęcie robione było jakieś 1,5 miesiąca temu, myślę, że jakieś 650 kg mają.  

Około 600kg ma ;) Cena tak do 6.8zł+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Dla zwolenników rozliczania według WBC te ogłoszenie pośrednika powinno dać do myślenia; 

Proszę o kontakt

Typ oferty: Sprzedam/Oferuję

Region: Dębe Wielkie, miński, mazowieckie

Firma handlowa Poszukuję odbiorcy bydła rzeźnego . Interesuję nas sprzedaż <<<w rozliczeniu na wagę żywą>>> i płatność szybkim przelewem l lub gotówką . Czekam na oferty i zapraszam do współpracy .

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1m    2

Dziś sprzedane trzy HF waga brutto 930 kg, 917 kg i 846 kg. Cena netto pierwszy 6,9 dwa pozostałe 6,8 pln,  potrącenie 8%.  Lokalny odbiorca z powiatu sieradzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Panowie sprzedawał ktoś do firmy  Urbanek Skup Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych Jarosław Tomasz Urbański   Makowa mazowieckiego ? 

Mam chęć do nich sprzedać ale nic nie wiem o tej firmie ?

sprzedałem raz kasa w 3 dni była i waga mi w miarę pasowała ale jak masz swoją wage to sam przeważ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Dziś sprzedane trzy HF waga brutto 930 kg, 917 kg i 846 kg. Cena netto pierwszy 6,9 dwa pozostałe 6,8 pln, potrącenie 8%. Lokalny odbiorca z powiatu sieradzkiego.

Waga konkretna. Jaki wiek bydła? To 8% potrącenia to już zdzierstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1m    2

Waga konkretna. Jaki wiek bydła? To 8% potrącenia to już zdzierstwo.

w naszych stronach takie potrącenie to norma...

wiek 2 sztuki - 25 miesięcy, jeden 26 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesrol    3

Jak będzie cwaniak zaniżał cenę od wieku wygoń go w cholerę , nie może tak być liczy się czysta waga byka .W tyłku metryki mu nie znajdą .aby być kilka stów do przodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaska    10

jak u was płacą za pierwiastke (razówka, jałówka krótko po ocieleniu) jak za jałówke czy jak za krowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Do  30  miesięcy  jak  za  jałówke  ,  zależy  oczywiście  od  kondycji 

 

a Ty  

rolnikzlubelskiego

dajesz  sie  robić  w konia  jeśli  tak  sprzedajesz... 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"jałówka- samica bydła domowego w wieku powyżej 6 miesięcy, przed pierwszym wycieleniem, czyli do wieku 18–24 miesięcy."

Jeśli sprzedajecie jałówkę po wycieleniu w wieku 30 miesięcy (czyli krowę) po cenie jałówki no to gratuluję. U mnie takie coś nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

u mnie do 30mc jest to jałówka, z tym że powyżej 24mc cena jest te 20gr niższa,tz najlepsze ceny są za jałówki do 24mc,różnica nie jest ogromna-ale zawsze jest pytanie,ma poniżej czy powyżej 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj