marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

karrol    16

ten gość o którym pisałem nazywa się Mateusz Klak i jest wspolzalozycielem gtupy producenckiej SALERS także uwazajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokser    5

po ile teraz płacą za byka i jałówkę oferta za 6szt po 7,2zł (600-750kg) brutto sprzedawać czy czekać bo może cena wzrośnie? jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

kto  płaci po  8,50? 

 

Ten  temat nie jest po  to żeby się  licytować  - że  ja  napiszę  że  wziąłem  najwyższą  cenę .

Tylko  po  to żeby pisać  realne  ceny , piszcie  też  kto kupował , jaka  skitka  itp .

Tylko  bez  fantazjowania :P  .

To  temat  dla poważnych ludzi, ja  tez  mogę  napisać  ze  zapłacił mi ktoś  po  9, 80  zł ,  tylko po cholerę  :P

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

kto  płaci po  8,50? 

 

Ten  temat nie jest po  to żeby się  licytować  - że  ja  napiszę  że  wziąłem  najwyższą  cenę .

Tylko  po  to żeby pisać  realne  ceny , piszcie  też  kto kupował , jaka  skitka  itp .

Tylko  bez  fantazjowania :P  .

To  temat  dla poważnych ludzi, ja  tez  mogę  napisać  ze  zapłacił mi ktoś  po  9, 80  zł ,  tylko po cholerę  :P

 

8,5zł to nie fantazja, jeśli to czysty limousine mógł pójść na export. Wtedy można tyle dostać, a nawet ponad 9zł/kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacoo81    1

mam propozycję 13.44 poubojowo za byka w klasie R w klasie O po 12,67 brutto co sądzicie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek851    8

Możecie mi polecić firmę kupującą bydło z woj. podlaskiego? Mam do sprzedania 3 byki hf ok 700 -750 kg. Dotychczasowy mój kupiec trochę mnie zdenerwował. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacoo trudno się skoncentrować. Tak na poważnie to 2 dni temu pytałem po ile dostanę za byka MO 700 kg to usłyszałem do 7 zł brutto. Dziękuję za taką cenę. Wczoraj się dowiedziałem, że inny zapłaci lepiej. Odbiorcy z Kurpii. Był taki czas, że cwaniacy kupowali byki po 6,5 czy mniej i zawozili do drugiego handlarza i odsprzedawali za 7,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

kto  płaci po  8,50? 

 

Ten  temat nie jest po  to żeby się  licytować  - że  ja  napiszę  że  wziąłem  najwyższą  cenę .

Tylko  po  to żeby pisać  realne  ceny , piszcie  też  kto kupował , jaka  skitka  itp .

Tylko  bez  fantazjowania :P  .

To  temat  dla poważnych ludzi, ja  tez  mogę  napisać  ze  zapłacił mi ktoś  po  9, 80  zł ,  tylko po cholerę  :P

 

no właśnie koledzy przyłączam się do apelu Mariusza, piszcie kto odbierał, potracenie i czy kasa pewna bo bez tych informacji wasze posty są troszkę małowartościowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lokser    5

Moscibrody oferuja mi po 7.2 za byka i 7 za jalowke brutto przy kilku sztukach. Jak myślicie dobra propzycja czy da rade ugrac więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabasco    73

Lokser a jakie to bydło jest?
Co do ceny to faktycznie na dniach powinna rosnać i to całkiem szybko, mijają upały otwiera sie eksport i Ci, którzy mieli sprzedać z powodu słabych zbiorów np. kukurydzy już to zrobili. Tylko wiadomo hadlarze będa zwlekać z podnoszeniem cen jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj