marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

ab23    1292

cena spadła bo wzrosły koszty chłodzenia  półtusz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

tak na pewno i co jeszcze.

zagrywka handlarzy aby tanio kupić...


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

towaru jest w brud bo jest susza dlatego ceny spadaja, normalna sprawa, susza jest straszna, paszy nie ma to ludzie wypychaja bydło i cena leci na pysk, niema co tutaj dorabiac zbednej ideologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak jest obecnie stawka za krowy? Znajomy handlarz mówił, że towaru jest po uszy. Na dzień ma ze 30 telefonów z pytaniem czy nie weźmie krowy. Pod Warszawą pod rzeźnią jakąś kolejka była taka, że stojąc od rana nie dało się sprzedać. Sam ma 3 krowy do sprzedania i nie wiem czy czekać aż cena skoczy. Nie wiem ile to potrwa, bo zapasy pewnie szybko się nie skurczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

opasy spadły o złotówe,ciekawe czy cena cieląt poleci do dołu?tak zwana bycza górka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    943

Po ile mozna dostac za jałowke powyzej 24msc ładnej budowy czarno biała mysle ze 600kg na czysto powinna złapac? Nie zacieliła sie i pójdzie do zyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Czy sprzedawał ktoś bydło do Sikorskiego z Stęrzycy

Z Grażką już nie handlujesz? Edytowano przez donweter1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

trochę popadało zaczęło się na łąkach zielenic i kukurydze ruszyły do góry, może to powstrzyma masowe wyprzedaże bydła i cena wróci do "normy" 

u mnie za byka max 7.20 z Vat

a tak przy okazji

sprzedam 7 sztuk bydła  w wieku :
4 sztuki -14 miesięcy w wadze ok 350-400 kg
2 sztuki- 17 miesięcy w wadze ok 500 kg
1 sztuka 24 miesiące w wadze ponad 600 kg

jak na razie chetnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

takie małe chcesz sprzedawać.nie szkoda ci...


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

takie małe chcesz sprzedawać.nie szkoda ci...

koniec zeszłorocznego siana, łąki w dzierżawie

ze smutkiem koniec hodowli

wyprzedaje wszystko, zmiana produkcji na którą nie jest się uwiązanym jak "pies do budy"

Edytowano przez denzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak z ciekawości - zmiana hodowli na...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesrol    3

Bydła jest nawalone ,w bród .dzwoniłem do Bronisina dworskiego, termin minimum trzy tygodnie ,ceny podobne jak kolega wyżej . I co trzeba trzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

u nas ceny trochę lepsze mm do 7.20 netto ale gość od biernackich mówił żeby czekać bo teraz dużo bydła i tylko te dwie krowy zabrali. Zawsze brali od ręki a teraz tydzień kolejki był bo tyle ludzie sprzedają. A krowa to też zależy jaka cena od 3.5 do 5.8netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztuk    3

Jak czytam jakie są teraz ceny to tragedia. Mam bydło limousine i mam byka na sprzedarz (woj podlaskie) ale za 6.50 to żal.. Wykończą rolników....kto przetrwa ten coś kiedyś zarobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj