marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

krzysztof1987    211

Jakie macie doswiadczenia z sprzedaza bydla do ZM Kobylin? Jak z wypłacalnoscia? Proponuja na dzis na WBC za klase R 13,4 netto. a na zywa do 7,5zl max.

ja ze sprzedażą nie miałem doświadczenia ale z kupnem od nich cielaków miałem incydent i nie będe z nimi nigdy współpracował banda oszustów inaczej sie umawiają przez tel jade pół polski i wychodzi co innego cielaki ( zdechlaki ) dla mnie zdrożały o 30 % nie polecam oszustów a oni sami odsprzedają dorosłe bydło do pini beef  więc samo to o nich coś świadczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co Cie obchodzi strączka przy sprzedaży na wbc ?

jeżeli ubojnia liczy strączke przy rozliczeniu i byk wybija sie na 55- 58% to albo to był napasiony hf albo rąbia na wybiciu aż miło

po ile ceny jałówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosik25    11

Witam!

dzis sprzedane:

byk 976kg - 7,80zł brutto

byk 823kg mieszaniec bbb - 7,80brutto

jalówka 745 mieszaniec bbb - 7,60brutto

 

lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

dziś byli z jakiejś firmy Lach 4szt takie 650-700kg kolorowe mieszańce to zaproponował7,8 a dotargowałem do 8zł/kg ale jak powiedziałem że jedziemy auto ważyć to niby gadka gadka i coś zaczął krecić i skonczyło się że mało wpier... nie dostali.swoją drogą że im sie opłaca zą z pod kielc jechać to coś w tym musi być.jutro  ma przyjechać kościerza bo z nim to jakoś zawsze najlepiej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup14    0

jak wychodza byki na wbc w zm bm kobylin? proponuja 13zł za R. Tylko czy nie oszukuja na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miqul55    2

wypłacalna jest. a dalej to wiesz jak to jest, jak wszedzie. swojego zawsze trzeba pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam wypłacalnoćś a co do ceny to trzeba targować bo wiadomo handlarz z pochodzenia co do wagi raczej jest dobra nigdy nie słyszałem żeby komuś czegoś brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

dzis sprzedane 4szt wiek 19 mieś odbiorca W.Kościerza 

 

2xmieszańce siwe jeden cały  a drugi biało siwy 670 i 740kg/7.8zł 

1 czerwony zbiałą głową 660kg/8.2zł :)  

hf 704kg/7.2zł 

 

waga i cena brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

9 marca sprzedane 2 byki LM  744kg i 720kg brutto, na WBC do ŁUNIEWSKICH, klasa U3+ i U3   cena 13,70 zł brutto. Trochę słaba cena ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A wybicie jakie?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

czy ktoś ma większe doświadczenia z firmą Łuniewskich i czy sprzedawał do kostrów śmiejk? chodzi o to czy teraz są tam satysfakcjonujące ceny i czy uczciwie liczą? bo swego czasu (już dość dawno) miałem pewne wątpliwości co do nich... jak ktoś jest w stanie coś powiedzieć konkretniej to byłbym wdzięczny

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weksel    160

 byczki,cztery hf  23 miesiace 720 780 694 709 cena 7,50 dwa LM mieszańce 19 miesięcy 680 i 729 cena 8,20 zm łuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma większe doświadczenia z firmą Łuniewskich i czy sprzedawał do kostrów śmiejk? chodzi o to czy teraz są tam satysfakcjonujące ceny i czy uczciwie liczą? bo swego czasu (już dość dawno) miałem pewne wątpliwości co do nich... jak ktoś jest w stanie coś powiedzieć konkretniej to byłbym wdzięczny

 

Ja sprzedałem im 2 tygodnie temu 9 sztuk,kasa na przelew, była w terminie.Znajomy z nimi współpracuje już 2 lata i nie narzeka,wagę sprawdzał i gra,ale ja na ogólnej ważyłem.Wrażenie odnośnie firmy pozytywne jak na pierwszą sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

http://www.agrofoto.pl/articles/top-bydlo/uboj-rytualny-znow-w-trybunale/

Ktoś znowu próbuje namieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj