marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

maroon88    0

zgadza się  nie wiecą a piszą.przeczytaj na stonie arimr abo skorzystaj z kalkulatora na tej stronie i będziesz wiedział do ilu dostanies- 30 młodziesz i 30 krowy czyli do 60 jest możliwosc

A nie wiesz może z jakiego dnia liczy sie wiek zwierzęcia - powiedzmy w dniu składania wniosku byk ma 23 miesiące to dopłata się należy? Mimo że do 30 czerwca byk przekroczy wiek 24 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

A nie wiesz może z jakiego dnia liczy sie wiek zwierzęcia - powiedzmy w dniu składania wniosku byk ma 23 miesiące to dopłata się należy? Mimo że do 30 czerwca byk przekroczy wiek 24 miesięcy?

 

Wiek 24 miesięcy jest liczony na dzień 15 maja.

 


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

nie byłeś u mnie po bydło bo ja do pelana nie sprzedawałem wcale, raz sprzedał jeszcze ojciec krowę ale to na spędzie. a ja z żarnowca

 

 

nie przesada. to było udowodnione  bo chłopu się nie podobało i pojechali na inną  wagę i na 2 sztukach brakowało 100kg.

trochę może się nie zgadzać, wiadomo ze byk prosto ze stanowiska będzie miał lepsza wage niż ten wieziony pare km gdzies tam, roznica może być nawet 20 kg , 100 kg to sporo, ladny grosz w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadza się tylko ze to był taki przypadek ze pierw waga kupca i gospodarz się z nią nie zgodził i pojechali na inną. różnica na oby dwóch stukach 50kg i kupiec zgodził się z tą drugą wagą i zapłacił według niej. udał głupiego ze niby musiało się coś popsuć bo przecież jak by wiedział ze inaczej waży to nie zgodził by się na inną wagę itp

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie da bo są sterowane z pilota lub ujmują np. powyżej 500kg możliwości jest multum. jedyne wyjście własna waga lub sprwadzona jakas ogólna a nie kupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Dzisiaj jałówka:

516 kg - 7 zł

Cena (ryczałt) i waga brutto

Ryki- Lubelskie

MM ale bardzo na mięso nie wyglądała.

Edytowano przez romek6340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

Dzisiaj jałówka:

516 kg - 7 zł

Cena (ryczałt) i waga brutto

Ryki- Lubelskie

MM ale bardzo na mięso nie wyglądała.

komu sprzedałeś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Jak za jałówkę to cena bardzo dobra i to jeszcze w takiej wadze.

Edytowano przez michal1993

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Dziś sprzedane 2 sztuki mieszańca lm\hf po 7.30zł netto odbierał Grażka

Jaka waga? Dobrą budowę miały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

byki ho >500kg 6.8zł a powyżej 550 po 7zł  reszta >600kg po 7,6brutto ho i mm. Wagi brutto ważone na ubojni po transporcie około 70km. podlaskie

Edytowano przez karol091193

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Sprzedana krowa MM 703kg brutto po 6zł brutto Skup w Ostrówkach odbierał Wojciech Kościerza. Byki ładnej budowy w granicach 700 kg po 7.5zł jałówki w granicach 600kg po 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Jaka waga? Dobrą budowę miały?

850kg i 759kg waga brutto strączka 7% budowa średnia trochę słabe tyły miały

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Można jakoś sie dowiedzieć przez agencje ile ważyły byki na ubojni? gdzie to trzeba dzwonić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

Filipek- Stara Dąbia

No cena w miarę nawet :)

nie handluje już z filipkiem po bydło do mnie jechał miesiąc od umówionego terminu a cena normalna nie jakaś wygórowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepo14    9

20 sztuk byków i jałówek po 13,5 netto limousine/czarny angus
8 sztuk mieszanki po 12,5 netto
Wbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryli319    1

Nie wiem czemu siejecie propagande iż bydło tanieje , Wczoraj był u mnie handlarz po raz drugi   oglądać byka rasy    charolaise  i o dziwo dorzucił przez tydzień 10gr i oferta na dzień wczorajszy 7,5zl+vat .Jakiś czas temu dzwoniłem do pewnego handlarza i zapytałem czy cena podana przez niego będzie stabilna , odpowiedział że póki rolnicy bedą strajkować to napewno nie spadnie .

Jedna wielka mafia ;[


Kupię byczki w wadze 150-250kg , PISAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

skoro tylko 7.5 to już staniolo, takie byki były grubo ponad 8 zl, ja za byle co po 7,5 wzielem jakiś czas temu. gdyby nie taniało dużo więcej powinien dac za byka tej rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

byki ho >500kg 6.8zł a powyżej 550 po 7zł  reszta >600kg po 7,6brutto ho i mm. Wagi brutto ważone na ubojni po transporcie około 70km. podlaskie

A możesz napisać na jaka ubojnię sprzedawałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj