marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

krzysztof1987    211

włoch bedzie płacił ze 2 lata a póżniej wy***ie na grubą kase i sp***doli do italii

tylko że brat tego włocha ma ubojnie gdzieś w okolicach kutna i ma wysokie ceny ubija bardzo dużo świń i kilka lat juz istnieje  i oby twoje słowa nie były prorocze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

kilka lat tzn ile 5 jak hipermarkety żeby nie płacic podatków,nie chwal włocha  bo znajomy kilkanaście lat temu po kase jeżdził na południe europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterek91    0

9% ale chociaż waga pewna,a nie daja 6-7 a pózniej ogolą na 50 kg.znam takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

SIMENTAL 925KD STRACZKA 8% 7,3 +VAT OKOLICE INOWROCLAWIA CZYLI SPADEK O 20GROSZY W STOS\NKU DO ZESZLEGO TYGODNIA

 

 

 

 

 

 

 

Kolego a nie ma w okolicy lepszego kupca? 8% to jest złodziejstwo,jak tak będziemy się godzić to nie długo będzie 10% itd osobiscie nie sprzedałem na więcej niż 6%. Nawet 6% to jest za dużo bo na ubojni się prawie nic nie marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

a co ubojnia robi z gównami co zostają na aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Zbiera razem z pozostałościami z jelit ubitych sztuk i sprzedaje rolnikom jako nawóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwojtek01    14

Prawidłowe potrącenie na odpad ,który ubojnia nie jest w tanie zagospodarować czyli nie ma zysku wynosi 3-4% byki , krowy 4-5% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1295

5%od dobrego byka  innej opcji niema  byk poszukiwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353

dziś sprzedane sim 840 kg po 8 zł, Rw 740 kg po 7 zł. wagi i ceny brutto. Podlaskie

 

Witam. kto tyle płaci w podlaskim?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pouboju    0

Dzisiaj wzielem za hf 8,10 zl  waga 910 kg. Mysle, ze super ! Dodatkowo po uboju maja dolorzyc jak sie lepiej wybije. Wiec zobaczymy. To Milanowski na skupie tak placi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    22

a czasem to Ty nie jesteś ten Milanowski??? bo aż się wierzyć nie chce w to co napisałeś... a krowy po ile? po 7??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rademenez    11

Witam. kto tyle płaci w podlaskim?

 

Lokalny handlarz sam chyba odstawia do Łukowa. Namiary jak chcesz to na pw. U znajomych brał inny to za czarnego mm 750 kg dał 7.7 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

SIMENTAL 925KD STRACZKA 8% 7,3 +VAT OKOLICE INOWROCLAWIA CZYLI SPADEK O 20GROSZY W STOS\NKU DO ZESZLEGO TYGODNIA

musisz kupca zmienić bo cię ładnie zrobił. Za ciężkie hfy płacili wczoraj 7.40+vat a mm do 8+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz kupca zmienić bo cię ładnie zrobił. Za ciężkie hfy płacili wczoraj 7.40+vat a mm do 8+vat.

 

Przecież podałeś cene raptem 10 groszy wyższą, albo czegoś nie zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego czytaj za zrozumieniem. @Damian pisał o cenie hf a @ ENDRIUROL dostał praktycznie tyle samo za Sima 

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekk    0

coś dziwnego bo oni nie mają transportu i nie współpracują z firmami transportowymi pewnie handlarz od ciebie bierze 99% bydła tam przywożą handlarze ja swoje byczki sam wożę ale dlatego że mam nie daleko 

do wysoki 1122 ubojnia znajduje sie  w końskowoli pini wykupił zakład który kiedys ubijał świnie i od roku rozwija w kierunku uboju bydła

 

Mam prośbe a zarazem pytanie do Krzysztof1987. Troszkę dałeś mi do myślenia pisząc że nie współpracują z żadną firmą transportową. I maam prośbe czy móglbyś mi wyslac dokument jaki firma PINI BEEF wystawia jako potwierdzenie dostawy byków na pocztę. Mój login to kamarat@o2.pl. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

Kolego a nie ma w okolicy lepszego kupca? 8% to jest złodziejstwo,jak tak będziemy się godzić to nie długo będzie 10% itd osobiscie nie sprzedałem na więcej niż 6%. Nawet 6% to jest za dużo bo na ubojni się prawie nic nie marnuje

 

wiem ze duzo, tez mnie to gryzie. nie mam wlasnej wagi, sprzedje im bo ich waga jest pewna, tylko cena nie imponujaca. cos za cos

musisz kupca zmienić bo cię ładnie zrobił. Za ciężkie hfy płacili wczoraj 7.40+vat a mm do 8+vat.

 

a kto tyle placil? patrzac na               http://www.cenyrolnicze.pl/bydlo/byki-jalowki-krowy?view=cenybydla       to cena chyba ok,  bo 0d 5,5-8zl ale nie u mnie, w kuj pomo ok 7,3

Edytowano przez ENDRIUROL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

kolego daj konkrety a nie  słowa podaj ceny ile jaka kategoria i z jakiej miejscowości jest ten kowalczyk jak ma być lepiej zmienie  ubojnie 

 

Trzeba czytać posty, podałam ci konkretne ceny i konkretne dane kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

biernaccy drugi tydzień tak płacą chyba jakiegoś dobrego kupca na mięso złapali. Krowa do 5.50 byk hf do 7.4 mm do 8 cenny netto. @endriurol też jestem z kuj-pom.

Edytowano przez damian40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

w Polsce!!! A miwigos gdzie ty mieszkasz??

 


Gdzie takie ceny u mnie HF 6,.20 ,MM 6,80

 


Dzisiaj wzielem za hf 8,10 zl  waga 910 kg. Mysle, ze super ! Dodatkowo po uboju maja dolorzyc jak sie lepiej wybije. Wiec zobaczymy. To Milanowski na skupie tak placi

 

Andrzej od kiedy ty tak dobrze placisz i jeszcze dokladasz ?Moze i skitki juz 7% nie bierzesz?

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefjurolnik    10

Byki sprzedane:) W wieku 21 miesięcy 3 mm w średniej wadze 755 kg cena 7.4+vat ; 2 hf w wadze 620 kg po 7+vat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszko27    0

UWAGA  NA BIERNACKIEGO ZALEGŁOŚCI Z PŁATNOŚCIAMI PO RAZ KOLEJNY PROBLEM Z WYPŁATĄ ALE TERAZ TO JUŻ POWAŻNE OPÓŹNIENIE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

biernacki cene wali przez tel za krowy do 6 netto byki hf 7.4 kasa jak bede mioł i jak bede chcioł po miesiącu rr a vat jeszcze dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj