marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzysztof1987    211

dzwoniłem do pini beef i cena na dzisiaj to O-13 zł/kg a R 13.50zł/kg tak więc cena ładnie idzie w górę  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

Witam, dziś sprzedałem krowę HF w wadze 621kg z tego potrącenie 7% w cenie 5zł oraz byki w wadze 643kg, 638kg, 637kg za 7,50zł  oraz jeden w wadze 616kg w cenie 7,30zł plus vat do każdej ceny. Potrącenie z byków 7 % dodam, że były to mieszańce 50tki 2 szt. z SM i 2 z LM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Witam, dziś sprzedałem krowę HF w wadze 621kg z tego potrącenie 7% w cenie 5zł oraz byki w wadze 643kg, 638kg, 637kg za 7,50zł  oraz jeden w wadze 616kg w cenie 7,30zł plus vat do każdej ceny. Potrącenie z byków 7 % dodam, że były to mieszańce 50tki 2 szt. z SM i 2 z LM

 

Kto Ci tyle kolego zapłacił? waga twoja czy ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UBOJNIA WIKTOR 

Goszczanów 

chciał dać 6,70 z vatem ale mu nie chciałem sprzedać to powiedział że już te 7zł z vat może dać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARoROL    0

 rob334 - zabierała firma Transkup z Skrwilna, waga na samochodzie ale miałem przeważone sztuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorzen    0

4 byczki (2hf i 2MM) o wadze wspólnej 2440 poszły dziś po 7,3 + vat

Edytowano przez koorzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid199303    14

byki sprzedane jeden waga 670 drugi 645kg cena 6.70 z VAT oddane do P. Mikulko, pieniądze po 4 godzinach na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Byki mięsne Charolaise i mieszanki CH i LM, 15 szt, średnia waga 700kg, cena 8,20 +vat, 7% strączki, Kowalczyk spod Częstochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

byki sprzedane jeden waga 670 drugi 645kg cena 6.70 z VAT oddane do P. Mikulko, pieniądze po 4 godzinach na koncie

skąd jesteś? Aż takie złe były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterek91    0

witam dzisiaj sprzedana krówka lm. 770kg. 9% strączki 6.30zł z vat.  do J.Pawlonka.

Edytowano przez Piterek91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

12,75 netto podstawa WBC

kolego za jaką klasę wbc i jaka ubojnia bo dzisiaj sprzedawałem do pini i za O było 13 zł a za R 13,50 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

U pinich za O te 13 zł to netto czy brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

To niezła cena, tak płaci też Kowalczyk na WBC. Za U daje 14 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

To niezła cena, tak płaci też Kowalczyk na WBC. Za U daje 14 netto.

tam w pini jedna z najlepszych cen w polsce z całej polski zjeżdżają samochody ja mam nie daleko wożę sam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

witam dzisiaj sprzedana krówka lm. 770kg. 9% strączki 6.30zł z vat.  do J.Pawlonka.

 

(9% straczki...kpiny..u nas w lodzkim 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj