marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

danielek24    30

dzis był u mnie znajomy,który mówił,że w środe sprzedał byk kolor 740 kg po 8,4 a na skupie ktos miał 840 kg i dostał po 8.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w czwartek sprzedane byki 2 x hf waga 780 i 793  cena 7,2 brutto 2 byki rasy bbb 680 i 736 cena 8 zł brutto  odbiorca FIRMA SŁABY  waga ok 7 kg różnicy  na 4 sztukach między moją a ich wagą. Kasa 7 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

w czwartek sprzedane 2 hf po ok 700 kg po 6,9 + vat i jeden dżersej 580 kg po 6,2 + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Jakie ceny w łódzkim i kogo polecacie.

Handlował ktoś może z firmą Bolo.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

do newholland 8zł za belgi to słabo dał słaby i te 7 kilo x8=56zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor10    1

matingus handlowałem kiedyś z Bolo ala oj...bał mnie na wadze .nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Wczoraj dzwonił do nas  handlarz, który odbiera od nas bydło  i powiedział, że dostał nowy cennik z ubojni i są spadki, za nasze byki ponad tydzień temu proponował 8,5 zł, a teraz 7,7 zł, a w agrobiznesie mówili, że popyt przewyższa podaż, więc skąd te spadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Może  handlarz  chce  jutro  z  rana  zabrać i zmiękcza  grunt.......  ;)

Co  to  za  handlarz? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

wczoraj dzwoniłem do mojego odbiorcy, bo mam dwa byki do sprzedania i powiedział mi że 7,2 netto max

podzwoniłem gdzie indziej , najlepsza cena 7,5  i 7% strączki , handlarz z okolic Brzezin z wątpliwą reputacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Przecież to proste. Twój handlarz chce zmobilizować Cię do szybkiej sprzedaży i jeszcze najlepiej żeby były oddane do niego :P

Najważniejsze to nie panikować, czekać i obserwowywać sytuację

Edit Post dla @Beaty

Edytowano przez robert123farmer
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932
Napisano (edytowany)

Wczoraj dzwonił do nas handlarz, który odbiera od nas bydło i powiedział, że dostał nowy cennik z ubojni i są spadki, za nasze byki ponad tydzień temu proponował 8,5 zł, a teraz 7,7 zł, a w agrobiznesie mówili, że popyt przewyższa podaż, więc skąd te spadki?

naciągacz cholerny i tyle. Zrozumiał bym różnicę 10 ewentualnie 20 groszy, ale nie 80 groszy. Ewidentnie liczy na łatwy zarobek. Edytowano przez donweter1989
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesrol    3

ja miesiac temu sprzedalem simentala po 7 zeta nie wiem czy tanio moze puscilem tlumaczyl sie ze jak odblokuja ubuj rytualny cena wzrosnie  na razie ceny te same zalezy od wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesrol    3

dzieki bardzo zobaczymy jak ceny pujda pod wiosne acha ile placa w waszych stronach za jaluwki miesne i z hf  bo u nas teraz ponoc w wlkp 6 zeta w przedziale wagowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Jak mają iść spadki jak w ubojniach idzie do góry.

U samego Biernackiego w ciągu 3 dni o 30 gr na kilo żywej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

jak jesteś na vacie to 2 miechy czekasz albo gotówka

jutro do mnie przyjeżdża i z góry najpierw gotówa, później ładujemy.

jeżeli na ryczałcie to faktury RR  w 14 dni wypłaca ( zawsze w 14sty dzień :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

NEGOCJUJCIE TARGUJCIE SIE !! dzis sasiad pochwalil mi sie jak to dobrze mu byki przeszly na Wbc Faktycznie srednia miesnosc 58% czyli oki Ale cena za klase R 12,4 (bo tyle mu zaproponowali, nie bede rozpisywal sie kto bo nie oto tu chodzi ) Dodam tylko ze trzy dni wczesniej sprzedalem na ten sam zaklad  co prawda wiecej sztuk (on mial 8 ) i cene ustalilismy na 12,9 za klase R


Wczoraj dzwonił do nas  handlarz, który odbiera od nas bydło  i powiedział, że dostał nowy cennik z ubojni i są spadki, za nasze byki ponad tydzień temu proponował 8,5 zł, a teraz 7,7 zł, a w agrobiznesie mówili, że popyt przewyższa podaż, więc skąd te spadki?

 

widzisz beata a taki był cudowny ten handlarz Aniol nie czlowiek Wage wam przywiozl (pewnie tak uszykowana ze juz wszedzie ja zapamietali) A teraz pan osuchowski proponuje Tobie za byki 75%  LM tyle co ja biore za ładne NCB Ale nie daj sie Jesli masz takie byki jak pisalas to min 8.5 zl za kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

NEGOCJUJCIE TARGUJCIE SIE !! dzis sasiad pochwalil mi sie jak to dobrze mu byki przeszly na Wbc Faktycznie srednia miesnosc 58% czyli oki Ale cena za klase R 12,4 (bo tyle mu zaproponowali, nie bede rozpisywal sie kto bo nie oto tu chodzi ) Dodam tylko ze trzy dni wczesniej sprzedalem na ten sam zaklad  co prawda wiecej sztuk (on mial 8 ) i cene ustalilismy na 12,9 za klase R

 

widzisz beata a taki był cudowny ten handlarz Aniol nie czlowiek Wage wam przywiozl (pewnie tak uszykowana ze juz wszedzie ja zapamietali) A teraz pan osuchowski proponuje Tobie za byki 75%  LM tyle co ja biore za ładne NCB Ale nie daj sie Jesli masz takie byki jak pisalas to min 8.5 zl za kilogram

 

Czy anioł nie człowiek i czy cudowny tego nie wiem, trochę źle rozumujesz, do wagi którą przywiózł sami dokupowaliśmy oryginalne kamienie, sami ją tarowalismy, ustawilaliśmy itp. więc nie wiem co masz na myśli mówiąc, że jest tak uszykowana, że wszędzie ją zapamietali. On mi proponować może i na tym jego moc się kończy, a my hodując bydło już prawie 15 lat mamy swój rozum. Od razu jemu powiedziałam, że jak będą min. po 8 zł to może dzwonić, nam się nie spieszy, a numery do innych skupujących też mam w razie czegoś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj