marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Zbyszko    695

Przynajmniej uczciwie zważyli

I tu masz rację sam nie wierzyłem ,że złapią taką wagę może pilot im się pomylił . Nie wiem tylko dlaczego mnie oskubali bo w naszych stronach tak płacą .Miał przyjechać jeszcze jeden na wycenę w środę który płacił od 6 do 7.2 netto ale nie pojawił się . Z doświadczenia wiem że lepiej sprzedać napasione byczki niż głodne i 20 gr drożej . Kto daje dużą cenę to rżnie na wadze .

A tak z ciekawości po ile płacą w okolicach Poddębic czy Łodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

http://www.agrofoto.pl/fakty/unia-europejska/niemiecka-wolowina-znow-pojawi-sie-w-rosji,55273.html

 

Już po Unii

Edytowano przez rob334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rademenez    11

ja daję od kilku lat i jest ok. chociaż ostatnio to troche nie tak chętnie jedzą. A po ile za tonę kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8

http://www.agrofoto.pl/fakty/unia-europejska/niemiecka-wolowina-znow-pojawi-sie-w-rosji,55273.html

 

Już po Unii

ot to sankcje uni na ruskich... żal

 

zna ktoś kupców z okolic Mielca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tractor560    3

tractor560 8 zł to normalna cena za ładne byki Skad jestes dokladniej? 

Powiat Lubartowski Gmina NIedzwiada


New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesko    0

Kolo sieradza byki hf od 6,50 miesne 7 80 + wat

 

 

Kolego masz może namiary na tego kupującego, ponieważ w przyszłym tygodniu chcę sprzedać 2 simy, a na razie jeden handlarz proponował mi 7 netto i widzi mi się trochę mało. Jestem z okolic Wielunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Łódzkie, dzisiaj sprzedane dwa byki simental i angus łączna waga po odtrąceniu 1340kg cena 7.60 brutto

Edytowano przez bartek1992

Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

Wczoraj sprzedawane do Biernackiego cena za hf 6,6zł/kg brutto,NCB 6,9zł/kg brutto i mieszańce 7,3zł/kg brutto.Wagi byczków średnio po 800kg.


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

znajomemu biernacki obiecał za hf zluzu 7netto czyli 7.56brutto chyba kosztem prezesa91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703

Wczoraj sprzedawane do Biernackiego cena za hf 6,6zł/kg brutto,NCB 6,9zł/kg brutto i mieszańce 7,3zł/kg brutto.Wagi byczków średnio po 800kg.

kto Ci wyceniał???Był przedstawiciel??

do  mnie wstąpił i takie ok 650(3 szt)wycenił na 7,5,-netto ale nie są do sprzedaży w najbliższym czasie

 

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

Byki pojechały na skup w sąsiedniej miejscowości do których odstawia jakieś 80% rolników z mojej okolicy,zawsze ceny mieli stosunkowo dobre,nie mam pojęcia dlaczego teraz takie mizerne.Trochę sytuacja mnie zmusiła,dlatego też już dużo nie cudowałem ze sprzedażą  gdzieś indziej.


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelo1234    5

wczoraj pojechały dwa hf-y jeden po 6,50 a drugi 7zł kujawsko-pomorskie(603346673)

Edytowano przez pawelo1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

co sądzicie o firmie dąbpol? mam zamiar sprzedawać im byki

Dobra firma kasa za 3 dni i ceny według mnie najlepsze w okolicy

co sądzicie o firmie dąbpol? mam zamiar sprzedawać im byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

20 stycznia sprzedawalem to za HF 700 kg po 6.9+vat

Edytowano przez 123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

co sądzicie o firmie dąbpol? mam zamiar sprzedawać im byki

 

Uważaj na wadze, lubią dawać lepsze stawki ale za to Cie na wadze okroją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj