marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

chudy ma do mnie przedstawiciel jakiś podjechać to napisze co oferuje, ale niby przez tel. 6.2 hf, ładny mm 7 zł (wszystko netto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    512

Krowa 622 kg po 5,20 zł brutto, odbiorca AGROMIR Sławomir Krzyżanowski, oddaje ktoś do niego bydło ? Wziął odemnie już 3 sztuki, ma lepsze ceny niż okoliczni handlarze, waga też się zgadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dziś  za bydłem. Firma DAREX 7,5 netto max. Parcie za bydłem bardzo duże. Te obniżki co koledzy pisali że niby od wczoraj to gra zakładów nic więcej. Kiedy powiedziałem że jeszcze poczekam to mówił że jeśli będzie jak jest to cena powinna jeszcze wzrosnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

dzis sprzedane 4 szt do pini beef R13,2 O12,7 

i co ciekawego zobaczyłem pan Tarka zawozi do pini ale zobaczyłem coś lepszego byki z zakładów miesnych kobylin wylądowały w pini beef przywiozły je samochody pana Woźnickiego z okolic Koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markos    2

A jak z wagami poubojowymi w  pini beef  może ktoś podać wybicia sprzedanych szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek92    1

A ktos +- moze powiedzec ile z takiego simka 800 kg wyjdze poubojowo mieska

Edytowano przez krzysiek92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

sprobuj do wrozki W sumie ja tez moge powiedziec a z dokladnoscia do 100kg czyli 400-500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rademenez    11

Dziś przyszła faktura z łukowa byk hf 779 kg przeliczając z WBC wyszedł po 7,14 netto

 to cena całkiem niezła jak na hf. Możesz napisać ile miał % wybicia i jaką cenę na WBC dostałeś. Sam woziłeś czy przyjechali po jedną sztukę. Mam też w podobnej wadze sima i rw i się zastanawiam czy też im nie sprzedać bo zawsze handlarze brali a na wbc jeszcze nie sprzedawałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dziś przyszła faktura z łukowa byk hf 779 kg przeliczając z WBC wyszedł po 7,14 netto

 

 

 to cena całkiem niezła jak na hf. Możesz napisać ile miał % wybicia i jaką cenę na WBC dostałeś. Sam woziłeś czy przyjechali po jedną sztukę. Mam też w podobnej wadze sima i rw i się zastanawiam czy też im nie sprzedać bo zawsze handlarze brali a na wbc jeszcze nie sprzedawałam. 

Więcej  zależy  od  sposobu  liczenia  niż  innych  czynników  ,  więc  takie  pisanie  że  tyle  wyszło  jest  bez  sensu  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

A ktos +- moze powiedzec ile z takiego simka 800 kg wyjdze poubojowo mieska

Ja miałem mieszankę SM z LM waga 834 kg brutto to wydał 494 kg WBC klasa U-3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Ja swego sprzedawałem 13.05.2014 r.  jak pisałem klasa U wyszła 13,10 zł brutto. Ja na twoim miejscu sprzedałbym partię próbną np. 2 lepsze i 2 gorsze na WBC i zawsze będziesz miał porównanie. W najgorszym układzie mniej stracisz ( ja nigdy nie straciłem , raz wyszedłem na zero) . Wszystko zależy od sztuki i rzetelnego kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj