marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

marijusz    556

Tykocin teraz ma slaby cennik 12,2 zł R (wyjsciowa ) nie warto nawet dzwonic ! chyba ze cos podniosa jutro jesli beda wogole kupowac bo we wtorek swieto! A za LM to chyba najlepiej placi Agrostar

 

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

wagi mają dobre ale zawsze będziesz do tyłu na ich wagach sam doświadczyłem wspułpracy z nimi wysadził mnie w powietrze dwa razy więcej już mu się nie uda teraz już u nas nie jeżdzi jego szczęście bo w tych rejonach by mu były potrzebne ciemne duże okulary okolice ostrowa wlkp pozdrawiam i nie polecam  ;[

Edytowano przez iwik073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Jest kotoś z kuj-pom? Gdzie sprzedajecie i po ile, w okolicy duzo ale albo słaba cena albo waga chamsko oszukuje...


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Iwik ja też jestem z tych okolic o było ok zawsze ale ostatnio słyszę że dużo Kamil kombinuje. Do kogo teraz odstawiasz bo ja już nie mam pojęcia do kogo. Dałem do biernackiego to prawie 2 miechy mi kasę wisi.

Edytowano przez Mikruss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

JA sprzedaję teraz pośrednikowi z biadek damian chmielnicki cena na dziś za hf 6.8+vat ale moja waga kasa  od ręki i  pa pa  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

kolego leszko27

Ja handlowałem z różnymi np opoń strzelin zawsze cena i kasa grała ten jest nowy

jestem z powiatu kłodzkiego 

cena za byki mieszańce 7.50  szarole 8zł/kg

to on aż pod kłodzko jeżdzi za bydłem, no ale co się dziwić jak u nas bydło już wyginęło i gdzieś tam ktoś jedna krowę trzyma z sentymentu a tak to pozostaje już tylko ZOO we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

U mnie kiedys też był  Słaby po namowach kolegi i jak tak to cena taka jak przyjechał to cena 50gr w dół i odjechał pusto, na następny dzien przyjechał Mipol i zapłacił więcej od Słabego a jak pózniej się dowiedziałem to Słaby opycha bydło do Mipolu i tak to z posrednikami jest jak nie waga to cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już pisałem kilka tygodni temu Słabemu trzeba dziękować za współpracę no chyba że chce się dawać w "rogi" walić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Jest kotoś z kuj-pom? Gdzie sprzedajecie i po ile, w okolicy duzo ale albo słaba cena albo waga chamsko oszukuje...

 ja jestem z bydg sprzedaję do RAVY  nie mam problemów z nimi :) Mam nr jak coś :)

Jest kotoś z kuj-pom? Gdzie sprzedajecie i po ile, w okolicy duzo ale albo słaba cena albo waga chamsko oszukuje...

 ja jestem z bydg sprzedaję do RAVY  nie mam problemów z nimi :) Mam nr jak coś :)

Jest kotoś z kuj-pom? Gdzie sprzedajecie i po ile, w okolicy duzo ale albo słaba cena albo waga chamsko oszukuje...

 ja jestem z bydg sprzedaję do RAVY  nie mam problemów z nimi :) Mam nr jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz27    177

Masz numer to podaj ale o ile to goscie do ktorych spzedawalem z 2lata temu to ogolnie wage cieli jak smok. A jakie maja ceny na dzis za HF i SM orietuje sie ktos?


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

masz numer do RAVY to podaj 

 

Tylko na wagę uważaj potrafią 70kg  na sztuce nie doważyć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temper    1

Witam. Panowie jestem z podlaskiego, mam do sprzedania cztery byczki(mieszańce 2*lm i 2* montbeliarde) i jałówkę mieszańca sm ( waga wszystkich ponad 600kg). Jak myślicie do kogo najlepiej sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Panowie powtarzałem i powtarzał będę uważajcie na wagę u GÓRALI i to nie ważne u którego-każdy będzie próbował..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Płatność i cena ok a waga tak jak wyżej pisałe-miałem okazje trochę z nimi pohandlować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

jak się nazywa ta firma co kolego pisałeś żłóty mercedes?

 

Ta firma to  MIPOL   firma ma siedzibe  w  starym sączu  ale bazy maja w opolskim dolnosląskim i wielkopolskim, jest tylko jedno ale ta cena jest  koloryzowana bo ja sprzedawalem do nich w  grudniu hf 600-700 bruttto jak to hf kościste itd   i dostalem cene 6.3 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefan_1987    0

Witam. Panowie jestem z podlaskiego, mam do sprzedania cztery byczki(mieszańce 2*lm i 2* montbeliarde) i jałówkę mieszańca sm ( waga wszystkich ponad 600kg). Jak myślicie do kogo najlepiej sprzedać?

Jestem z okolic Suwałk sprzedaje do Pernacha i jak na razie nie miałem z nim problemów. Skąt dokładnie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

Też jestem z okolic Suwałk i zawsze sprzedaję do Łuniewskich. Nie miałam nigdy z nimi żadnych problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj