marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

chudy123    12

dzisiaj sprzedane do Biernackiego jalowka mieszaniec 630kg po 7,00 netto i byczek mieszaniec 712kg po 7,30 netto okarmienie 6%, za ladnego mieszanca mozna bylo 7,50 netto wyciagnac

Edytowano przez chudy123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Łódzkie na razie 7.20 max i to za ładną sztukę.
Nie wiem skąd takie ceny 8 zł.nie którym to się w głowach po przewracało i nie tylko,albo dobrze gościu na wadze kantuje.
Także zejdźmy na ziemię.

  • Like 1

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Ładne  ceny  -  a  mi za  ładnego   M.M  Simentala  tak  ok.  700 kg.   pośrednik proponował  6.7  +vat  ale  że  2  lata  dopiero  w  sierpniu  tak  że  jeszcze  postoi.   Może  taka  cena  bo  waga  pewna .

Edytowano przez Szymi40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefarmer    178

w połowie stycznia sprzedane opasy do ZM BIERNACKI z goliny niestety do dnia dzisiejszego nie ma pieniędzy na koncie a właściciel Pan Piotr Biernacki nie odbiera telefonu, wysłałem ponaglenie za potwierdzeniem odbioru, po niedzieli składam wniosek do sądu.. sprzedawajcie tylko za gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jank18    0

 

świętokrzyskie sprzedane byczki po 8,5brutto 6% potrące

jakie byczki ? wstaw zdjęcie faktury ?

 

 

byki podobnej budowy do tych które są w galerii, wagę mam swoją także waga byczków pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

a kto skupuje takie mniejsze sztuki? ok 400-450 kg ,lubelskie, chelm   mam takiego wyplocha, co ma ok 18 mcy i taka wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

a kto skupuje takie mniejsze sztuki? ok 400-450 kg ,lubelskie, chelm   mam takiego wyplocha, co ma ok 18 mcy i taka wage

większość  handlarzy  kupi  -  kwestia  ceny 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartoszm    0

Witam:) sprzedałem 1 sm waga 650 netto 7,1zl netto plus wbc i 2 hf po 600 netto po 6.3 zl netto plus wbc do zmbmkobylin. jak sie wyjdzie na tym plus wbc ? byki pojechaly na głodno

Edytowano przez bartoszm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

w połowie stycznia sprzedane opasy do ZM BIERNACKI z goliny niestety do dnia dzisiejszego nie ma pieniędzy na koncie a właściciel Pan Piotr Biernacki nie odbiera telefonu, wysłałem ponaglenie za potwierdzeniem odbioru, po niedzieli składam wniosek do sądu.. sprzedawajcie tylko za gotówkę.

 

 

 

Potwierdzam ZPM Biernacki nie Płaci za bydło mają zaległości na dzień dzisiejszy ze stycznia! Sam czekam za kasą mam sprzedaż z ostatniego stycznia...Wiec Panowie i Panie tylko gotówka na dzień dzisiejszy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

@kOb dzięki,@tom również .byli dzisiaj ale jak powiedziałem że jedziemy na ogólną wagę,to jeszcze szybciej pojechali.

Pytali się dla czego nie chcę warzyć na ich wadzę-bo nie wieżę.powiedzieli że za dużo czytam o nich na internecie.to co piszą to nie prawda i jakieś bar..y wypisują głupoty .powstały fora rolnicze i pisze jeden z drugim.

Także jeszcze raz dzięki.... :)

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korsarz    7

Ch 905 kg 7,63 netto u kowalczyka mogłem dostać 8 netto :-(

Panowie dostałem rozliczenie do wglądu za tego byka na podwórku ważył 905kg brutto w rzeźni 855kg brutto, po wybiciu 521kg wybicie 61% po 13,50 klasa U czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

A Ty co pracujesz tam?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6627

nie ale biorą u mnie od  dawna i nie wydaje mi się aby brakowało 50 kg na sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj