marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

kazik1234    2

Mam 10 sztuk mieszańców, byczki bardzo ładne własnie kończą 24 miesiace. Sprzedawać czy cena pójdzie do góry na przełomie  Grudzien/Styczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
navara    0

3 sztuki hf ok 700kg wiek do 24miesiecy okolice minska maz na jaka cene mozna liczyc nie jestem vatowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popi    2

dudzinski-m mam pytanie

Załóżmy ze mam około 10 szt. simental waga 650-800 kg około 17-18 miesiecy

mogę być przy klasyfikacji na ubojni ?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popi    2

Koledzy przepraszam że dop odp na temat skupu przez Pini Beef

 Pini Beef płaci dobrze ale kantuje na wadze.

A sprawdziłem to tak że najmniejsze 2 byczki simental zważyłem 

tak wiec z byka który miał 690 kg wyszło 310 kg 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

OSI trochę przysiadło w moich stronach przebijają ich co najmniej na 30 gr, jeszcze te wymagania wiekowe, 2 kolczyki na uszach już nawet tam nie dzwonie się pytać o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

mysle ze to normalna cena na obecna chwile poniewarz wszyscy chandlarze unas maja podobna  cene pow. krotoszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudzinski-m    1

Tak, kupujemy w lubelskim. Można być przy ważeniu bydła na magazynie żywca, jeśli chodzi o klasyfikacje mamy pomieszczenie w którym można oglądać klasyfikacje na monitoringu w jakości HD (wyświetlany jest nr kolczyka, waga, otłuszczenie oraz klasa) czyli można być pośrednio  przy klasyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

a u nas żadna ubojnia nie oferuje takich cen jak pośrednicy którzy oferują 20-50 gr więcej

na zakładach na tę chwile byk max 7,5 netto, krowa 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Dzisiaj sąsiad sprzedał jałówke 50%simental waga 460(na oko widac bylo że kant na wadze idzie ostry) ale nie moja sprawa cena 5,14 nettoi krowa przy ważeniu akurat nie byłem ale dostał 3.80 netto po ostrym targu ogólnie żal patrzeć było jak łacha darli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

Dzisiaj sąsiad sprzedał jałówke 50%simental waga 460(na oko widac bylo że kant na wadze idzie ostry) ale nie moja sprawa cena 5,14 nettoi krowa przy ważeniu akurat nie byłem ale dostał 3.80 netto po ostrym targu ogólnie żal patrzeć było jak łacha darli

 

 

dla czego nie wkroczyles z obronna sasiada.Trzeba bylo pomoc sasiadowi i gnojkow opierdolic jak bura suke a jak nie to bat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Dzisiaj sasiad sprzedał byka czarno bialego nie HF po 7.4+vat. Waga 740kg-7% do Dąb-pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

HF ładnej budowy 681 kg 6.80 zł

HF ładny 615 kg 6.50 zł

RW (HF X montbeliard) po prostu ładny mieszaniec 682 kg 6.90

Waga brutto, cena netto, skitka 7 %, bydło z łańcucha, odbiorca Słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fartom    11

Dzisiaj sąsiad sprzedał jałówke 50%simental waga 460(na oko widac bylo że kant na wadze idzie ostry) ale nie moja sprawa cena 5,14 nettoi krowa przy ważeniu akurat nie byłem ale dostał 3.80 netto po ostrym targu ogólnie żal patrzeć było jak łacha darli

Kolego podaj nazwe firmy która tak kantuje, Jak u nas na podwórku się zjawią to ciężko im będzie wyjechać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Kolego podaj nazwe firmy która tak kantuje, Jak u nas na podwórku się zjawią to ciężko im będzie wyjechać. 

 

nazwy nie znam to prywatny handlarz z Orli powiat bielsk podlaski. a jak miałem zainterweniować? przecież ich nie kradł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

HF ładnej budowy 681 kg 6.80 zł

HF ładny 615 kg 6.50 zł

RW (HF X montbeliard) po prostu ładny mieszaniec 682 kg 6.90

Waga brutto, cena netto, skitka 7 %, bydło z łańcucha, odbiorca Słaby

slabo ten slaby przynajmniej po 20,30 gr powinien dac wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj