marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Azor07    765

w nawiasie masz cenę brutto za 1kg masy byka czyli cena z vat. napisał wyrażnie że byk 823kg-7% [skitki/odpadu/brudu jak kto nazywa]. 

Stąd 823kg-58kg=765kgx8.025 =6139zł  kwota z vat za tą sztukę

 

Dokładnie jak napisałeś

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

mało chca cie zgnoic.U nas za takiego 8zl brutto bez problemu jak w miare ladny.U nas na poludniu Polski nowy sacz.

 

szuka jna wbc taka rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slaszmh9014    0

No właśnie u was -50gr a na podkarpaciu jakaś zmowa każdy tylko usłyszy ze starszy jak dwa lata to od razu max 6zł/kg a do 30 miesięcy 7,5zł/kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

U  mnie cena   bez potrąceń za  wiek  -nawet  jak by  miał 5 lat.

A  kto  tak  bierze  bez  ograniczeń?  bo  w moich stronach,   powyzej  30 miesięcy,  to  każdy  obniża  cene 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Jest  taki jeden  handlarz -  bierze  tak nie od wszystkich,  zawsze obejrzy  byka  cenę  dogada  mówi  ,,paszport mnie  nie  interesuje tylko mięso''   inni  też  30-50 gr.  taniej jak ukończy  30 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudzinski-m    1

 

Witam. W związku  z wprowadzeniem programu BQS (Beef Quality Standard),  który  oznacza najwyższej jakości wołowinę, pozyskiwaną z mięsnych ras bydła, selekcjonowaną i poddawaną procesowi dojrzewania. Firma OSI Poland FoodWorks proponuje bardzo atrakcyjne  ceny za bydło (byki,jałówki) w klasach R, U,E o otłuszczeniu 2,3 w wieku do 24 miesięcy.

 

Zapraszam pod numer telefonu 603 217 935  lub na stronę foodworks.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marju12    44

dudzinski  3 pytania

1simentala miesnego do jakiej klasy zaliczacie..>???/do ras miesnych czy nie

 

2 pytanie kupujecie zywiec czy tylko wbc was interesuje

3 numer do przedstawiciela na nowy sacz 

dziekuje /pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudzinski-m    1

1. Tak, jeśli jest minimum w klasie R.

2. Kupujemy tylko na WBC. Cena R-14,00 U,E-14,50.

3. Przedstawiciela w tym województwie nie mamy i nie ukrywam , że jest to dosyć daleko od naszej ubojni a zależy nam na tym aby był jak najkrótszy transport takiego bydła, ponieważ czas transportu ma duży wpływ na PH  a nieprawidłowe PH powoduje , że jakość takiej tuszy bardzo spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj