marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

kw22    20

to dobrze mu dawali ja sprzedałem 678 kg po 4 zł ijestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Witam a do ilu miesięcy skupują byki mam czterech limuzynów na export ale 28 września będą miały okrągłe 24 miesiące co na to skupujący będą chcieli urwać na cenie z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  mają  powodu obnizać  ze  względu na wiek  , ale zabronić  tego nikt nie może .

handlarz  płaci uznaniowo i  nie  zmusisz  go zeby  dał  ile  ci pasuje ... 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coler    0

około 55% powinien się wybić w klasie minimum o+ ,cena za mieso wacha się miedzy 11,8 a 12,4 zależy od zakładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

ja sprzedaje tylko bezpośrednio do zakładów mięsnych

pośredników unikam i z resztą oni mnie też, chyba że jakiś nowy sie nawinie :D

 

podobno po niedzieli podwyżki na byki sie szykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jakby się ruszyły w końcu.Był u mnie w tym tygodniu kierowca od łuniewskich, za ładnego belga 7.30 netto,ncb też ładny 6.50 w wadze ponad 700 obydwa.Ledwo wjechał to wagę rozstawiał jakby już coś kupił, ale jak szybko ją rozłożył tak szybko złożył. Nie dosyć że susza to jeszcze taki by z człowieka skórę zdarł jakby tylko mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

u nas samochody z zakładów jeżdżą po wioskach i ładują nawet jedną sztuke

płacą przeważnie niżej niż handlarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

u mnie też jeżdżą auta z conajmniej trzech rzeżni i wolę sprzedać im niż handlarzykom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

u nas samochody z zakładów jeżdżą po wioskach i ładują nawet jedną sztuke

płacą przeważnie niżej niż handlarze

dlaczego?zastanawiałeś się?

 

u mnie też jeżdżą auta z conajmniej trzech rzeżni i wolę sprzedać im niż handlarzykom

jeżeli masz swoją wagę lub masz gdzie przeważyć to w czym problem robić interesy z handlarzami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj