marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kw22    20

te jałówki to antonowem jadą do uzbekistanu///


artur125 cza było dalej jeżdzić u pelona i rżnąc chłopków ile sie da 


artur125 cza było dalej jeżdzić u pelona i rżnąc chłopków ile sie da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelek7    1

polecicie kogoś z województwa warmińsko-mazurskiego  kto dobrze płaci za bydło?

mamy kilka sztuk na sprzedaż a słyszałem że ostróda słabo płaci na wbc.

(mam 70km do olsztyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam87p    23

polecicie kogoś z województwa warmińsko-mazurskiego  kto dobrze płaci za bydło?

mamy kilka sztuk na sprzedaż a słyszałem że ostróda słabo płaci na wbc.

(mam 70km do olsztyna)

 moge Ci polecić Łukasza Kluska 

ma pewną wage ( mam swoja i miedzy moja a ich jest ok 2 kg roznicy ) a co do ceny jak masz dobry towar to i dobrze zaplaci  no i troszke sie potargowac to zawsze cos dołoży 

a Ostroda ostatrnio  juz od roku prawie zaczeła słabo płacić  12 zł max za byka w R  jesli ma poznizej 24 miechy

Edytowano przez adam87p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    514

Sprzedane dwa byki czarnobiałe 725 i 726 kg bliźniaki wiek 24 mies. po 7,30 z vat. Może być cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

Sprzedane dwa byki czarnobiałe 725 i 726 kg bliźniaki wiek 24 mies. po 7,30 z vat. Może być cena?

 

kto od ciebie odbieral bo wiedze ze jestes z okoloc Radzynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Dziś sprzedany byk  mieszaniec (matka  MM po buhaju LM)  ważył 860 kg brutto  ładna budowa. Cena  7,50 netto + VAT  - 6 % z wagi .Gotówka do ręki.

Mazowieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Paweł powiedz jak wam płaca cena + vat gotowka ?Mi zawsze mówili ze albo gotowka albo vat 

Dziś sprzedany byk  mieszaniec (matka  MM po buhaju LM)  ważył 860 kg brutto  ładna budowa. Cena  7,50 netto + VAT  - 6 % z wagi .Gotówka do ręki.

Mazowieckie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś sprzedane
krowa hf 770kg po 6zł
byk hf 16 miesięcy niestety kulejący i od 3dni nie jadł 550kg po 6.70 zł
byk mm 19 miesięcy 713 kg pi 8.20
waga u ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

[usunięto] bobienko

Edytowano przez kris14
Pkt. 3.1, 7 dni odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Paweł powiedz jak wam płaca cena + vat gotowka ?Mi zawsze mówili ze albo gotowka albo vat 

Niektórzy  handlarze  płacą  gotówką  z  VAT , ale  trzeba  tą  kasę  wpłacić  sobie  samemu  na  konto[ handlarz  wypisuje  druk  przelewu] i odesłać  handlarzowi potwierdzenie 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

jakie prognozy na byki ? za niedługo szykuje kilka sztuk na sprzedaż

na te chwile 7 +wat osiągalne za super towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

Marijusz dobrze ci mówią. Żeby kupujący  "podatnik VAT czynny"   mógł dopłacić  VAT rolnikowi ryczałtowemu wymagana jest  zapłata za towar przelewem w ciągu max. 14 dni.  Jeśli kupujący nie spełni tego wymogu  ( czyli zapłaty  za towar przelewem w odpowiednim terminie) to nie  może on odliczyć sobie tej kwoty VAT-u którą dopłacił rolnikowi  ryczałtowemu

 

 

Ja natomiast nie jestem rolnikiem  ryczałtowcem bo już kilka lat temu zrezygnowałem ze zwolnienia  i  rozliczam podatek VAT  na zasadach ogólnych.  Więc w moim przypadku to ja wystawiam fakturę VAT, na której doliczam VAT . I tu nie ma już znaczenia jaka jest forma płatności. 

Edytowano przez Pawel156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Dzisiaj sprzedane 4 szt.

HF - 7,00 brutto - 781kg

2xMM - 7,5 Brutto - 750kg

LM - 8.1 Brutto - 770kg

6% strączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi    2

Czy cena 2000 zł za byczka MM (ni ewiadomo co z czym, w każdym bądź razie coś z mięsnego ma), 7 miesięcy, około 250 kg to dobra cena? Mowa o sprzedaży komuś innemu, nie ma możliwości trzymania tego byczka do 600 kg ;)


Przepraszam za brak polskich znakow!

Nie ogarniam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj