marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
thefarmer    178

@piotrek1975 @marijusz jeśli jestem Vatowcem to ja wystawiam fakturę i to ja wpisuję w fakturze termin płatności np 3 dni 14 dni czy 21 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

mi pośrednik od biernackich tłumaczył że skarbówka ich ściga jak ryczałtowcom nie wypłaca w 14dni. A vatowcom do 3 miesięcy mogą przeciągać nawet bo nikt im za to nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasjonat40    2

dadicrazol z tą solidnością to jest tak że pewnego czasu wszyscy są solidni  dopóki nie wtopią na towarze i wszystko zależy ile mają zapasu kasy aby się z tego wyplątać handel mięsem obarczony jest bardzo dużym ryzykiem a żaden pośrednik ci się nie przyzna że ma kłopoty finansowe i dzisiaj jest wypłacalny a jutro już nie być,  ja mam można powiedzieć solidnego wczoraj wziął towar [ho 860kg 7.2 zł i jałówkę 580 kg 6.55 zł wszystko netto ] kasa dzisiaj na koncie, ale następne w kolejce jest  7 lm i na termin mu nie dam połowę kasy musi przywieźć do końca mu nie wierzę jestem vatowcem to rozliczenie może być w gotówce   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

To macie ceny dziś ładny MM 825 kg  6,90 wyjściowa jak sie dobrze wybije dopłata ,napisze jak bede wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Po ile u was płacą za krowy oraz byka mieszańca? Jutro sprzedaje i handlarz jak przyjeżdża pyta ile chcę. Chcę się zorientować jak to teraz wygląda cenowo. Rzadko sprzedaję bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDRIUROL    39

informacja z dzisiaj biernacki wypłaca dopiero z początku stycznia

 

to ja juz wole swojemu odbiorcy te 50gr taniej sprzedac ale zawsze miec w ciagu 7dni kase na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

informacja z dzisiaj biernacki wypłaca dopiero z początku stycznia

12 stycznia sprzedałem dwa byki 27 stycznia wypłacili. Jak by tak było jak piszesz to kto by tam sprzedał u nas co tydzień biorą samochód. Ja przeważnie co miesiąc sprzedaje coś i jak by nie było przelewu to by następne nie pojechały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3491

Jak masz co tydzień samochód ,to ci płaci ale jak wiekszość ma kilkanaście na rok to już gorzej z nimi się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jestem z okolic Przasnysza kto w tych rejonach najlepiej płaci ?

 

Ja sprzedaje do Urbanka z Makowa. Kasa pewna w 2 dni i cena i waga też w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Byki SM i MM szt 18 . kl U 12 szt i reszta kl R.

Cena od 12,88 do 14,10 za kg.

Waga żywa od 631 do 819 kg.

 

średnie wybicie 59,01 Sprzedane 25,02,2015.

 

Zakłady Mięsne Sokołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

Byki SM i MM szt 18 . kl U 12 szt i reszta kl R.

Cena od 12,88 do 14,10 za kg.

Waga żywa od 631 do 819 kg.

 

średnie wybicie 59,01 Sprzedane 25,02,2015.

 

Zakłady Mięsne Sokołów

 

Ceny netto czy brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1877

Byki SM i MM szt 18 . kl U 12 szt i reszta kl R.

Cena od 12,88 do 14,10 za kg.

Waga żywa od 631 do 819 kg.

 

średnie wybicie 59,01 Sprzedane 25,02,2015.

 

Zakłady Mięsne Sokołów

 

Wybicie wydaje się realne,jak słyszy się przypadki u innych to włos się jeży na głowie, dobry materiał żywienie i uczciwa wycena i powinno być ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Sokolow ponoc ma najlepsze wybicie. Codo Biernackiego do vatowcom nie placi a kto jest na ryczlcie to14 dni ima wyplacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

 

Dziś sprzedany byk MM waga 810 brutto po 8 zł + Vat sprzedany do 

Kulwicki Daniel Firma Handlowo-Usługowa

 

 

A   jak  waga ?   bo  podobno  na  wadze  ta  firma  lubi  skubnąć.  ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

U piotrek zaszalałeś :) czym ty ich pasłeś że takie wybicie :)

 

Karol myślałem że będzie lepsze, według wcześniejszej partii wzrokowo powinny 60% zrobić. Wcześniej 12 szt 56% no to gorzej wyglądały , no ale ja tego nie wyliczałem.  Daje normalnie , może dla tego miały ładne umięśnienie bo sparingi robiły co dzień w brej po kolana :lol:

Krzychunt@ sorki za nieścisłość podałem netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj