marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

rekin19k    0

Przed chwilą był oglądać. Pośrednik, firma ze Wschowy. 6.85 za hf, waga ogólna kasa od ręki. 9 sztuk mam srednia 900 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz51195    0

Panowie do mnie w Piątek ma przyjechać handarz po byka, dzwoniłem do niego i mówił że płaci 6-6.70 za HF, przyznam że ten mój byk jest kościsty i jak myślicie ile może dać za iego...??  A i mam jeszcze takie pytanko ile można trzymać takiego byka..? Do 2 lat czy można dłużej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Jak masz paszę to potrzymaj jeszcze ze 2-3 miesiące może nabierze mięsa cena na pewno nie zmaleje a i za kila weżmiesz lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był oglądać. Pośrednik, firma ze Wschowy. 6.85 za hf, waga ogólna kasa od ręki. 9 sztuk mam srednia 900 kg

 

Widzę po profilowym że zaopatrujesz się tam gdzie ja  ;)  ale do rzeczy, możesz podać jakiś namiar na tą firmę? może być pw , też będę miał 9 sztuk na sprzedaż.

Edytowano przez MirekCase4230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad3p    3

Dziś sprzedany byk HF waga równe 700kg po 6,80zł do firmy Mipol

Edytowano przez konrad3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Dziś sprzedany byk HF waga równe 700kg po 6,80zł do firmy Mipol

Ta cena to netto czy brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styrciak    8

Wawrzyniak posrednik Byki Sm i MM 50 % Lm ładne czerwone 820-893 kg 7.2 - 7.4 netto

latnosc 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarasm    0

Sprzedawał ktoś bydło do Woźnieckiego ze Szczeglina, nie oszukuje?. WBC w kl. O płacą 12.80 + 0,10zł za sprzedaż powyżej 10 sztuk. Mam 11 sztuk i nie wiem czy warto z nimi rozpocząć współprace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

A tobie co? :)

 

Wiecie może jakiegoś kupca dobrego z okolic Bielska Podlaskiego?

Mam 5 szt byków  o wadze  ok. 650 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Dzisiaj sprzedane 8 szt średnio 840 kg 5 ładnych hf i 3 ncb średnio 6,9 + vat.

Klasyfikator  mówił że od przyszłego tygodnia cenniki mają o 40 gr w dół, ile w tym prawdy? Z drugiej strony po co by mi kity wciskał jak i tak wiedział że następna partia dopiero za jakieś 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

sąsiad we środe sprzedał byka czarnego bardzo ładna budowa 760kg po 8zł -7%okarmienie i kasa na drugi dzień na kącie.

coś słabo u was za hf ja sprzedałem przed świętami 636kg po 7.1 tylko że ładny był do tego samego co sąsiad czyli w.kościesza nie chce mu tam robić reklamy ale dobry kupiec z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumiasz    5

dzisiaj dzwonione byki do 7.7 z wat jak ładny MM to dokłada a jałówki po 7 z wat takie od 550kg. woj. Świętokrzyskie powiat kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekbud    29

dziś sprzedane ceny brutto

lm 50 (7,50) wysoki ale słabo napakowany

 MM 7,8  luzem  trzymany

i 100% Lm 8,70 750 kg brutto

za 100 % trochę mało za kg (bo był wpis że nawet 9,6 ale to przy 8 sztukach) i tak najlepszy kupiec w okolicy tylko dziwi mnie że to pośrednik  ( ciekawe ile zarobi za 100)

mam nadzieję że na wadze nie orżną ,  niby  waga pasuje a on po kieszeniach nie grzebał bo był sam i byka pilnował)

 kupiec z okolic kosowa lackiego.

 Jeśli ktoś ma namiary na lepszego kupca i w miarę uczciwego to niech da namir bo jest jeszcze 50 i 85 lm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sąsiad we środe sprzedał byka czarnego bardzo ładna budowa 760kg po 8zł -7%okarmienie i kasa na drugi dzień na kącie.

coś słabo u was za hf ja sprzedałem przed świętami 636kg po 7.1 tylko że ładny był do tego samego co sąsiad czyli w.kościesza nie chce mu tam robić reklamy ale dobry kupiec z niego.

 

danielek24 wyczyść skrzynkę bo mam do Ciebie pytanie na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomparkiet    1

piotrekbud ja też jestem z okolic kosowa lackiego jak możesz to napisz kto ci takie ceny dał ja zawsze bezpośrednio do zakrzewskich sprzedawałem przyjeżdzał leszek(rudy) ale z ceną się nie wygłupiali w marcu będę miał 6 sztuk mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj