marijusz

Ceny bydła rzeźnego w 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

u sąsiada też był, jałówka angus ok 700 kg 7brutto lub wbc 14brutto, kasa na konto (14dni)

namawiał na wbc bo bydło do 700kg na wbc lepiej wychodzi (???)

Jak namawiał, to ciekawe dla kogo lepiej wychodzi?

A po ile można sprzedac za kg jałówki roczne "simentale'

a to chyba tylko do dalszego chowu, jak będzie klient to po 7,5zł będzie dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    83

Sprzedane 6 sztuk waga +/- 600 kg po 7,5 cos jeszcze dopłaci jak dobrze wyjda. Ładne sztuki ale nie mogłem dłuzej trzymac bo kaska potrzebna a i kukurydzy jest na styk, zborza w tym roku liche to zostanie wiecej z tamtego roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549

witam ile procent biorą na gnuj

nic ..............

potrącają tylko na okarmienie w zależności od skupującego od 5% w zwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawidko99    0

Panowie jak przedstawia się cena jałówek w granicach 700-750kg w woj.Pomorskim?

:)

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

sołtys 48 u mnie biernackiego cieć wycenił krowe 800kg kl.2 na 5.7 a tobie lm 650 kg  5.5 płaci jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Koledzy z Lubelskiego (nie widzę za bardzo wpisów na ostatnich stronach) jak z cenami za byki 650-750 kg; MM ładnej budowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

@sołtys48 targój się o więcej mi za średnia hfke 720kg dali 5.80 netto bez targowania. A za dobry towar mówił że 6zł by dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19549

sołtys 48 u mnie biernackiego cieć wycenił krowe 800kg kl.2 na 5.7 a tobie lm 650 kg  5.5 płaci jak chce

 

 

@sołtys48 targój się o więcej mi za średnia hfke 720kg dali 5.80 netto bez targowania. A za dobry towar mówił że 6zł by dał.

moja krowa jest w suuper kondycji i dlatego moja cena min 6 netto

Damian TARGUJ ^^  ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

z tego co piszecie to widze ze ceny ida powoli w góre, moze wróca czasy ze byki beda po 8zł plus vat ? jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279

propozycja za mieszańce  7,60 netto na okarmienie 5% wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

po niedzieli ma być niższa, podobno...

na razie nie jest źle, u nas poszukiwania byka i cena 7,5 i wat

łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

byk mieszaniec 807kg brutto sprzedany poubojowo do ABP Pniewy w przeliczeniu na zywa po 7,60 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Przez Scappy
      Witam czytających. Jakie macie sposoby na osobniki które lubią kopać przy dojeniu ? Jak się przed tym zabezpieczyć ? Są jakieś patenty na to czy wynalazki ? Pozdrawiam 😉.
    • Przez Jarosław1981
      Jestem zainteresowany w kupowaniu byczków i jałówek (żerlaki,odsaki,cielaki) z Łotwy i Estonii. Co myślicie o tym?  Ktoś może już ma takie doświadczenie?
    • Przez NiMamHa
      Bydło. Jakie jest wasze zdanie w temacie hodowli byków. Zastanawia mnie czy hodowla byków luzem to mit, że są spokojniiejsze czy jednak prawda?. A może są tacy którzy zdecydowanie popierają metodę wiązania byka łańcuchem jeden obok drugiego?. 
      Czekam na wasze odpowiedzi 😉
    • Przez afily
      Witam, podczas dojenia przez przypadek podłączyłem krowę z antybiotykiem, na około 15 sekund i zdążyłem założyć dojarke na dwa wymiona. Czy takie coś spowoduje jakieś konsekwencje, wyjdzie w probach? 
      25 sztuk dojnych, wszystko do tego samego zbiornika, ok. 700l dziennie
      Mogę dodać, że mleko odjeżdża za godzinę jak to pisze więc trochę słaba sytuacja...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj