Skocz do zawartości
konrad1529

Cena Zetora 3320?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena
daremw    128

a ja się zastanawiam jaki sens kupować 10- cio letni ciągnik za powiedzmy 65 tys zł jak można dołożyć ze 20 tys i mieć nowego farmtrac 555 DT. wiem że te zetory (cała seria) są na prawdę dobrymi ciągnikami ale czy to trochę nie przesada?

konrad1529    1

Wole dać 60 tys za Zetora i byc pewnym ze sie nic powaznego nie popsuje a jesli sie popsuje to naprawa jest w miare prosta i tania, sam fakt iz nowy Farmtrac jest tylko 20 tys droższy od używanego Zetora budzi podejrzenia.

daremw    128

to żadne podejrzenia, tylko znalazło się paru cwaniaków którzy chcą za 10- cio letni ciągnik wziąć więcej niż za niego sami zapłacili, tutaj na docelową cenę wpływa właśnie cwaniactwo, a sprzedający chcą skorzystać głównie na ty że kupili przed wejście vat na maszyny i wtedy zaczęła się wspinaczka cen. w żadnym wypadku nie jest to realne odzwierciedlenie wartości.

widzę że wychodzisz z podobnego założenia jak mój sąsiad... kupił fenda 15 lat bo to fendt i to niezawodne, pojeździł parę miesięcy i tak jak mówił to naprawa skrzyni kosztowała go 20 tys :)

Edytowano przez daremw

Wiadomość z agroFakt.pl

Cena za 10 letni ciągnik bez przodka i do tego o mocy 50km za takie pieniądze śmieszna jest ja nie wiem czy za swojego bym wziął 65 tyś, gdzie jest naprawdę opcja dobra i ma 1900mtg na ta chwile, to co niektórzy wystawiają śmieszy i tyle, ale bardziej smieszą ci co te pieniądze dają za taki cięgnik, co inego z przodem a bez przodka nic dzisiaj nie zrobisz nie oszukujmy się nie wykorzysta tej mocy, a blokade w zetorze to chyba wszyscy znaja jaka jest awaryjna:) Po za tym inna kwestia zetor też robił siupy i pod koniec ich produkcji wkładali w skrzynie chinine, nie wszędzie ale u mechanika widziałem już jak rozbierał skrzynie w tej serii

konrad1529    1

W nowych traktorach typu New Holland itp. gdy sie cos zepsuje trzeba startowac z paroma tysiącami by naprawic, u Zetora ceny są duzo niższe + przy odrobnie wiedzy i umiejętności można naprawiac samemu. Sąsiad posiada czteroletniego  New Hollanda i blachy sie już sypią, inna osoba w mojej okolicy musiała przy New Hollandzie silnik rozbierac przy ok 2 tys mtg.Natomiast ja postawiłem na Zetora poniewaz dalszy sąsiad ( sami sąsiedzi :D ) posiada ich 5 i jeszcze żaden mu nie nawalił. Poza tym  komfort pracy jest jest bardzo wysoki.
Co do cen to rzeczywiście są za wysokie, mi udało sie w koncu  kupic Zetora 3320 z turem z 3 tys mtg i jestem z niego zadowolony, posiadam 9 ha ziemi i 50-konny silnik w zupełnosci spełnia moje oczekiwania, moim zdaniem lepiej za cos troszke przepłacić niż kupic jakies gówno i cały czas kłaść w nie pieniądze a ono i tak cały czas będzie gównem.

pawel885    376

To kup se ursusa C45 i będziesz panem i władcą, ale fakt, za dobrego trzeba dać z 80 tys 

Według mnie te ceny się biorą z tego ze ta zetory 5211/7745 kosztują dużo czyli tak od 25 tys zł do nawet 50 tys zł  i są z lat 1985 /1993 to te nowsze jak są młodsze nawet 20 lat to każdy patrzy na cenę średnią rynkową i przez to się biorą takie ceny    

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się