emil355

Opony przednie C-330 i pochodne

Polecane posty

janusz20    106

Mam możliwość jazdy 360 i 3603P obydwa z ładowaczem jeden na zwykłych 16 a drugi na 10.0/75-15.3 i na szerokich skręca sie łatwiej podstawą jest to aby w opone dmuchnąć około 4 bar. To wtedy na twardym jeździ tylko na grzbiecie a w miękkim terenie tak nie tonie jak cienka, nie sprawdzałem jescze jak będa sie zachowywać w błocie do połowy koła.

Na 330 może być troche inaczej bo do tej pory jak miałem okazje dosiadac tego cudu techniki to uklad w każdej chodził co najmniej drętwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus-23    122

Witam, orientuje się ktoś jaką najszerszą oponę można wsadzić na oryginalną felgę przednią od c330/360 ? 7.50 czy 9.00 da radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

da rade... chyba masz w rozmiarze rozmiar felgi... tylko pytanie czy ci błotników starczy... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus-23    122

Zastanawiam się nad 2 opcjami albo balonówki + nowe felgi od ostrówka albo jakieś możliwie najszersze opony jakie da radę założyć na te felgi ... Błotniki to najmniejszy problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irek84    3

Jak do 60-ki to balonówki na felgach z ostrówka ładnie leżą, a jak do 30-ki to według mnie przesyt formy nad treścią :D choć kolega  vitoma ma tu na forum i wyszło ok.

Spotkałem się tu z opinią żę 7.5 to za dużo na ori felge bo wyjdzie balon, więc może takie felgi jak oryginalnie ma c-362 z oponami 7.5 cala.  Bodajże małe zetory też takie miały ale nie jestem pewny i na to naciągnąć te 7.5 czy nawet 9 cali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus-23    122

Tak, zetory miały szersze felgi bo tam oryginalnie chyba była opona właśnie 7.50, tyle że kupując nowe felgi + opony od zetorka koszt wyjdzie porównywalny do balonówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

poszukaj w necie ,  znajdziesz używki tam gdzie handlują używanymi cześciami i felg mają od groma...  podzwoń i po pytaj , może uda się kupic komplet używany w dobrym stanie...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus-23    122

Po nowym roku będę coś kombinował, jeszcze jakby udało się gdzieś bliżej odszukać to już wgl cud miód Dzięki panowie za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar0711    1

Witam. Mam zamiar zakupić opony przednie do Ursusa 1222 rozmiar 7.50-20, 8 pr ale mam problem z wyborem bieżnika . Są dwa rodzaje: jeden w kostki a drugi podłużny.

Więc jaki i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian19321    10

Cześć chciał bym założyć do c330 opony typowe od busa 215/75R16C, i teraz moje pytanie czy takie opony weszły by na orginalną felgę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Wejdą, dla chcącego nic trudnego. Choć lepiej by się ułożyły na feldze od zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomn95    51

Chcialbym rozszerzyć lekko przód ale nie byl ruszany wieki. Jak do tego się zabrać zeby sprawnie poszło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

niestety nie, przerabialiśmy to w tym tygodniu, grzanie osi i długi pręt fi 30-40mm do przekręcenia zwrotnicy, ale musisz ją wybebeszyć


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Joker93
      Witam koledzy mam problem z wyciekiem oleju z przedniej zwolnicy w forterce 120hsx jak to rozebrać bo nigdy tego nie robiłem 
    • Przez ukasz
      Dziś zauważyłem że cała przednia oś ma dość spory luz, jednak nie jest o luz osiowy a cała oś przesuwa się do przodu i do tyłu.W instrukcji widzę tylko że z każdej strony jest jakiś pierścień ale wygląda on na dość gruby wiec raczej nie służy do kasowania luzu. i nie wiem czy można dokupić podkładki do kasowania tego luzu czy trzeba kombinować i samemu dorabiać.
    • Przez Metality_Dawid
      Witam jestem tokarzem, z chęcią podejmę się naprawą przednich osi ciągników do 120hp 2x4 oraz 4x4. Możliwość wysyłki, wystawiam FV, kod pocztowy 21-060. Pozdrawiam
      Nr.tel 722 017 799
      Adres e-mail biuro.metality@wp.pl
      Preferuje pisać na adres e-mail z przesłaniem zdjęć potrzebnej naprawy.
    • Przez Gabrys05
      Cześć!
      Macie jakieś sposoby, żeby nie znosiło przodu w c 330 podczas zimy? 
      Pozdro!
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam chodziło by mi o oś resorową ale mam piewien problem oddośnie  bo mam tura przy ciapku  a chciałbym założyć resorowaną od ursusa 4011 nie mogę mieć bo nie mam okrągłej  to bym musiał zmienić cała oś i nie wiadomo czy ta oś by wytrzymała takich naprężen  wiec pomyślałem o zetorku 5211 lub 7211 ale nie wiem czy ona jest za wielka żeby ta półośka weszła mi https://sprzedajemy.pl/polos-przednia-zetor-5211-7211-stary-typ-warszew-2-e30984-nr65562662  i pytanie mam do was czy ona pasuje od zetora 5211 7211??? 
      wiem że od 4011 pasuje ale do tura wersja rurowa moze okazać się za słaba do ursusa c 330 z turem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj