Skocz do zawartości
maciejrol

John Deere 6x30 usterki, problemy, uzytkowanie, tls

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Zmiana dzwieku obrotow silnika w john deere to norma... w premium jest to jeszcze mocniejsze xD ale co do reszty to nie wiem xD mam 3 ciagniki 1400 mtg 6000 mtg i 13000mtg wszystkie pala id strzala w zime

marian892    8

Sprawdź pompkę zasilającą. Bo może nie podawać tyle paliwa co powinna.
Drugie to może w zbiorniku paliwa zapchany jest smok zasysajacy paliwo kolega miał podobny problem

mario98    6
Napisano (edytowany)

Zmiana dzwieku byla od zawsze ale to jest taki krotki dzwiek jakbym na chwile obciazyl silnik na niskich obrotach chociaz ciagnik po prostu stoi i nic nie robie. Problemem nie jest to ze musze wlaczac zaplon przed odpaleniem bo sie zapowietrza tylko boje sie ze problemem moze byc wlasnie te zapowietrzanie ktorego ponoc common rail nie lubi. Serwisant mi tlumaczyl ze jesli uklad paliwowy nie podaje paliwa tyle ile trzeba to moze sie to odbic negatywnie na wtryskach. To nie sa tanie rzeczy i zaczalem sie martwic. A tak poza tym to moj janek ma juz ponad 6 tys godzin ale fajnie by bylo gdyby taki traktor popracowal chociaz z 10 tys bez wiekszych awarii. Aa i jeszcze jedna sprawa. Jakies 3 lata temu silnik byl podkrecany na 122 KM. Moze to tez jest przyczyna krotszej zywotnosci. W kazdym razie to nie jest normalne co sie dzieje bo miga kontrolka od swiec zarowych.

Moje pytanie dotyczy tego czy komus kiedys siadl uklad wtryskowy przez wlasnie nie dostarczanie dostatecznej ilosci paliwa.

Edytowano przez mario98

Wiadomość z agroFakt.pl

SAUTER    4

Mam  problem w Arionie 620 cis silnik jak w 6630 Premium. Otóż na wolnych obrotach silnik dodaje i ujmuje gazu i nieważne czy silnik zimny czy gorący ,dodanie gazu nogą na jakiś czas  rozwiązuje problem ale potem  znowu to samo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się