Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez no1NEWHOLLANDno1
      Czesc
      Czy macie jakie kolwiek problemy ze swoimi maszynkami?
      Moim najwiekszym problemem jest dealer ;/ AGROS-Wrońscy..
      3tyg mi przywoza przewod do hamulcow,mimo ze 2razy byli i zly przywiezli..naprawde szlak mnie trafia..
    • Przez DamianLipiski
      Witam
      Prosze o info gdzie moge znaleźć takie osłony filtra kabiny na błotnik traktoru. Osłona długiego filtra na lewym błotniku. Skandal ktoś się nie bał i zaj......, teraz trzeba nowy kupić tylko gdzie. Może jakieś linki etc
      przyklad osłony na prawym blotniku(zdjęcie)
      traktor New Holland T5.105 Electro Command

• Przez Domelek12
      Witam,
      Jestem zainteresowany kupnem New Holland T4.80F , czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat tego ciągnika? Potrzebowałbym pomocy użytkowników New Holland aby doradzili jaką skrzynie wybrać do tego ciągnika czy  Shuttle Command z pełzakami,czy Powershutte z pełzakami, która będzię lepsza? Dodam że będzie pracował z ładowaczem. Jakiej firmy wybrać ładowacz do tego ciągnika?
    • Przez Marcin
      Witam. New holland zaleca stosowanie oleju przkładniowo hdraulicznego do skrzyń biegów typu power shift oraz hydrauliki z pompami tłoczkowymi olej Ambra Multi G. Jestem ciekaw czy stosujecie jakieś zamienniki tego oleju i z jakimi skutkami?
    • Przez tobiaszek
      witam wszystkich czy ktos orientruje sie gdzie w ts110A znajduje sie termostat?? wydaje mi sie ze zle pracuje na mrozie traktor osiaga wysoka temperature