lenixx

Jaki zestaw uprawowo siewny do NH TD5.115 ?

Polecane posty

lenixx    6

Siema ! W kwietniu kupiłem NEW HOLLANDA 1 TD5.115 i wraz z tatą zastanawiamy się jaki zestaw uprawowo - siewny kupić właśnie do tego ciągnika ! Myeliśmy nad ciąganym typu Unia Atlas XXL 3 m + jakiś siewnik ale czy to dobra opcja ? Mam długie pola niby to się opłaca ? Może jakiś zawieszany tylko jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

ja wiem czy taka bestia 4 gary i 100km kiedys jezdzilem nh t 6050  6 garow i szalu niebylo ten twoj jak dobrze przod dociazysz  i na plaskim terenie powinien te 3m bierne pociagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenixx    6

Myśle że z 3 metrami da rade. Udżwig ma praktycznie 3500 kg więc myśle że spokojnie. Myślałem nad unia

z atlasem 3 metrowym lata jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Ja osobiście do nh t5 105 kupuję 3 m bierny z siewnikiem nadbudowanym, abym nie miał problemów ze stabilnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

jeśli chcesz ciężki wał to siewnik tylko nabudowany.

ja mam plusa 400 z unii , i pełnego TDek ledwie unosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

polecam coś z Agro-Maszu ;)  ja mam agregat bierny 3 metrowy i bardzo sobie go chwalę ;)  jest lekki i wytrzymały :)  teraz nowy waży coś koło 750 kg, do niego możesz dobrać siewnik z redlicami talerzowymi Agro-Masz łączna waga nie powinna Ci przekroczyć 1350 ;)   dla porównania mają też nabudowany agregat, waga coś koło 1700 kg ;)   mowa  oczywiście o 3m.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ze strunowym albo rurowym nie pamietam... a to strunowy zly? ja sobie chwale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też bym ci polecił ci agregat z agro-maszu + mam do ttego siewnik z meprozetu z ścieżkami technologicznymi i hydraulicznymi znacznikami ciągam to nht5070 113 km i nie mam najmniejszych problemów z uciągiem udźwigiem jak i podrywaniem przodu narazie obrobił 150 hektarów i żadnej usterki ze strony agregatu jak i siewnika wał również rurowy jak najbardziej ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

u mnie strunowy nie zawsze wystarczał, czasami jeździłem po 2 razy a grudy mino to były,

przy packerze i redlicach talerzowych w końcu nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

A jaki zestaw polecicie do new holland TD5050 udźwig podnośnika 3500kg około. Mam agregat Rolmako z wałem rurowym na hydropaku, i chcę siewnik kongslilde ecoline na redlicy stopkowej z zagarniaczami i znacznikami hydraulicznymi. Da rade dźwignąć? Czy może poznaniak 410/3 producent deklaruje wagę na około 490kg.  Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj