Skocz do zawartości
firewall54

Modernizacja ciągnika- Zetor 5718

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
firewall54    1

Witam, mam taki dylemat. Posiadam zetora 5718 i mam problem z mocą. Na 3 biegu mam za mało mocy i mi zdycha a na drugim natomiast mi się kopie i mam problem z wyjazdem w lesie. Czy da się zrobić żółwie tak jak w c385? bo potrzebuję szybszego przyłączenia biegu żeby nie stracić pędu. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można zrobić coś takiego, żeby nie kupować nowego ciągnika bo to nie mieści mi się w wydatkach

zapomniałem dodać że ma ok.53KM

bartek1992    34

Wzmacniacz występuje w zetorach serii 52xx-77xx założyć powinno się dać  ale czy to jest warte chodzi o koszta i nie wiem czy to jest dostępne

Wiadomość z agroFakt.pl

sebastian84    5

witam niektóre zetory 6718 miały wzmacniacz momentu a skrzynie są te same co w zetorze 5711 jeśli kogoś to interesuje to posiadam katalog częsci mogę wstawić fotki katalogu 

firewall54    1

chciałbym się jeszcze dopytać, ile to będzie mnie kosztować? z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam za głupoty mojego brata jakie nawypisywał. dziękuję i pozdrawiam. życzę udanego sylwestra ;-)

firewall54    1

powiem wam że jest spoko i życzę szczęśliwego Nowego Roku!
DJ gas majster

Ogarnij się trochę i przestań wypisywać bzdury.

Edytowano przez Elektrotechnik

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję

• Przez toros
      witam czym obciac szybe  w ciagniku 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Chodzi mi po głowie taki pomysł aby założyć pompę do przody znaczy z koła pasowego i co mi by było potrzenbe do tego? I jaka pompa była by najlepsza? Chciłabym do niej podłączyć zasilanie tura.
    • Przez Sebian99
      Witam wszystkich...
      Przeszukałem forum,ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.Mianowicie,zna ktoś może dobrego fachowca od napraw i wszelkich modów w starszych Zetorach z woj.łódzkiego?Generalnie chodzi o dołożenie przedniego napędu.Będę wdzięczny za info!
    • Przez przemo5040
      Myślę nad założeniem do zetora 5011 tura tylko nie wiem czy będzie sobie dawał rade z nim. (Jak z uszkodzeniami przedniej ośki itp.) Dodam że będzie musiał podnosić belki po ok -/+ 600 kg . Z góry dzięki za odpowiedzi