Skocz do zawartości
farmervip

Ile w Lamborgini jest Deutza?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lamborgini
farmervip    78

Witam,

Koledzy jak w temacie potrzebuje informacji o ciągniku lamborgini konkretnie o tym  http://olx.pl/oferta/lamborghini-r6-165-7-CID757-ID83zd5.html#0cb0d8fec1  jedynie  jak narazie wiem o tych ciągnikach to to że to prawie wszystko to samo co deutz? najbardziej ciekawi mnie jakie tam są skrzynie bo silnik akurat w tym z ogłoszenia jest z deutza ale cena już nie ba za zielonego trzeba by dać z 50% więcej, będe wdzięczny za kazdą informacje. z góry dziękuje i pozdrawiam

dawidpl2    6

witam:-) kiedy wybierałem ciągnik sadowniczy z tego koncernu to musieliśmy dopłacić za kolor deutza 4000tys zł i to było ostatnie pytanie przy konfiguracji... ale nie wiem czy jest to tak samo przy ciągnika rolniczych...

Wiadomość z agroFakt.pl

farmervip    78

to sa te same ciagniki tylko w innym opakowaniu lamborghini tansze od deutza nie jest 

No chyba jednak tańsze, albo cena tego co znalazłem troche dziwnie niska :unsure:

Możecie powiedzieć coś więcej o tych ciągnikach np średnie spalanie,  awaryjnośc elektroniki itd

Edytowano przez farmervip

coffey23    16

nie wiem co to za dziwna skrzynia że ma mieć tylko 4 biegi i 4 półbiegi wszystkie deutz-fahry które spotkałem zawsze miały 6 biegów głównych wiem napewno że niektóre modele lambo nakładają się z deutzem i są identyczne

farmervip    78

Jak dzwoniłem do tego handlarza to praktycznie nic nie był w stanie o nim powiedzieć tyle tylko że ma silnik deutza, na zdjęciu nr 7 widać lewarek który ma chyba 6 oznaczeń

Arek    113

To jest dokładnie to samo co agrotron 165.7 tylko ma inny kolor i inny znaczek.

farmervip    78

Dzieki Panowie, jesli tak jest faktycznie to chyba wart tej ceny? ale gdyby ktoś jeszcze coś wiedział o tych ciągnikach to będe wdzięczny za każde info :)

stas    2

Cena jest OK, ja ostatnio kupiłem Same Iron 100 (odpowiednik Agrotrona K i Lamborgini R6), rocznik 2007, przebieg 2650 mth i zapłaciłem niewiele więcej. Tylko mój jest w najbogatszej wersji hi-line i posiada tura mx. Najpierw szukałem Agrotrona k, ale z tego roku i z dwukrotnie większym przebiegiem,bez tura kosztował o 34 tyś. więcej, więc wybór był prosty.

Więc jak ten jest w dobrym stanie, wszystko działa i nie był jeszcze rozkręcany, to jest to bardzo dobra oferta.

hubertuss    483

Jeśli handlarz nie chce ci nic powiedzieć to znaczy, że może być lipa. Nie chce przez tel wmawiać, że nie rozbierany, że stan perfekcyjny. Aby niknąc awantur na miejscu. Tak pojedziesz zobaczysz. Nic nie dojrzysz to kupisz. W razie czego on powie, że też nic nie wie, nie kłamał. Bo nic nie mówił. Oczywiście tak nie musi być. Ale atrakcyjna cena też powinna wzbudzać podejrzenia.

menos    4

Ostrzegam przed tym gościem bo to jest oszust sławny na całą małopolske B)

farmervip    78

Dzięki panowie zrezygnowałem nawet z oglądania bo przez telefon gość już kręcił ze ma jakiś problem z papierami i fakturę wystawi ale na 40tyś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się