Skibal

Claas Lexion 450

Polecane posty

Skibal    0

Witam. Znajomy przymierza się do kupna tego Lexiona. Znam się trochę na Dominatorach, ale z Lexionem nie miałem bliższej styczności. Czy ktoś coś by doradził? A może lepiej szukać 440/460? Jak spawują się te maszyny, najczęstrze awarie, punkty szczególne oglądając kombajn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rom19    0

posiadam Instrukcje obsługi Claas Lexion 405,410,420,430, 440, 450, 460 komputer IMO. wiecej informacji PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIKTOR7    0

Witam, szukaj 460 evolution, żeby był z systemem CEBIS, z silnikiem CAT C-9. Maszyna super, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gogi1050    0

a wie ktoś tutaj jak wydobyć klepisko z lexion 450 ? :) nie chodzi mi o dokładna instrukcje tylko taka ogólną. jak się wgl za to wziąść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fider    0

Witam wszystkich. Mam spory problem z wyskakującym komunikatem na komputerze w lexionie 450 "(L/H sep. perf. sensor"). Orientuje się ktoś co on oznacza? Niestety przez cały sezon kukurydziany nie znalazłem przyczyny i się z tym męczyłem. Obstawiam, że jest to odpowiedzialne za coś związane z silnikiem/hydrostatem, bo czasami błąd wyskoczy podczas jazdy ulicą, gdy młocarnia jest wyłączona. Obawiam się o moją psychikę od tego piszczenia po żniwach, dlatego byłbym niezmiernie wdzięczny jeśli ktoś podpowiedziałby gdzie szukać przyczyny... 😁

20211106_101455.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ktomek154
      Witam!
      Przymierzam się do zakupu kombajnu marki New Holland modelu tx 34 z roku 1992. Nie mogę nigdzie doszukać się informacji na temat awaryjności, zalet i minusów tego kombajnu. Kombajn będzie mi służył do koszenia ponad 100ha zboża jak i ok 100ha kukurydzy. Proszę o pomoc. Dodam, że w grę wchodzi jeszcze kombajn MDW Fortschritt 525H lub 527. Cena jaką operuję wynosi do 100 góra 120tyś. zł. Jestem otwarty na inne propozycje i chętnie przeczytam opinnie na temat Waszych kombajnów.
      Pozdrawiam!
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Jakiej firmy kombajn lepszy CLAAS czy NEW HOLLAND
    • Przez mechatronik
      Zapowiedź nowości na ten rok. Zmodernizowany zestaw podsystemów z roku 2012 dla większości obecnie produkowanych kombajnów. Wygoda obsługi znana z kombajnów najwyższej półki teraz dostępna także dla tańszych maszyn.
       
      http://www.youtube.com/watch?v=Uzg_1SyF8GU
       
       
       
       
      YouTube farmin-poland.Tv
       
       
      Pozdrawiam
      RAPITRONICS
    • Przez hunter871
      Witam
      Koledzy jakie macie nastawy w lexionie przy koszeniu jeczmienia ozimego chodzi mi o klepisko, obroty młocarni, wiatr? bo próbuje załadowac nastawy class i cos nie wchodza
    • Przez nabogato
      Jakie mogą być przyczyny gubienia ziarna na wytrząsaczach?? aby nie gubić muszę jeździć bardzo wolno. Słomy jest sporo 4-5t/ha ale i tak wydaje mi się że powiano iść to szybciej. Rożne ustawienia kombajnu nie przynoszą większego skutku. Jedyne czego nie ustawiałem to fartucha za odrzutnikiem, cały czas jest ustawiony luźno w najniżej pozycji. może podnieść go wyżej? macie może jakieś inne pomysły?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj