agrojuszczak

case puma 170

Polecane posty

agrojuszczak    11

Tylko produkcja roślinna areał 68ha

50%-rzepak

40%-pszenicy

10%-kukurydzy

Orze ale stopniowo mam zamiar próbować system bezorkowy kl1i2

 

Edytowano przez agrojuszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Kumpel ma case puma 185 cvx i klasy 1 2 3, uprawia kuhnem 3m z broną wirową, ora pługiem agro maszu 5x 50 i jak case ma troszkę pod górkę potrafi skrzynia strzelać , tłuc się ale działa, nie psuje się. także gdy ma ciężko w kabinie jest dosyć głośno, wyjąca skrzynia z obciążonym silnikiem bardzo psują komfort jazdy, wręcz uciążliwe są te dźwięki.

Na Twoim miejscu wolałbym się pokusić ma massey'a , zapewne będzie droższy jakieś ~70 tysięcy ale będzie lepszy komfort i skrzynia nie strzela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrojuszczak    11

Wykonuje również usługi siew pszenicy i rzepaku ok 80ha a areał gospodarstwa cały czas zwiększam i co za 3 lata będę musiał znowu rozglądać się za maszynami ciągnik nie będzie pracował tylko w gospodarstwie a 170 nie będę siał 3m zestawem

Edytowano przez agrojuszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Wbrew pozorom 170 na jakieś 100 ha to jest akurat. Jak ja kupowałem to kupiłem 150, no niby ma teraz 170 i jak przeszedłem na uprawę bez użycia pługą to mocy zaczyna brakować w agregacie Crosie T Drive, jak pószcze na ponad 25 cm to ciągnik wymiękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1marcin1
      Witam panowie potrzebuje pomocy przy rozebraniu siłownika podnoszenia w MF 2640 wymontowałem siłownik i chciałem wymienić uszczelnienia ale siłownik wygląda na nierozbieralny rozbierał ktoś taki siłownik pomocy
    • Przez agrojuszczak
      Witam czy w case puma jest gniazdo isobus
    • Przez Tom134
      Gospodarstwo 50 ha pola wielkości do 2 ha szukam opryskiwacza zawieszonego 1000 L dobrej firmy rozważam zakup krukowiaka pilmeta lub Amazonki ale jestem otwarty na inne marki opryskiwacz chciałbym żeby miał bardzo dobry komputer,belkę rozkładaną hydraulicznie musi być też przygotowany do rsm
      Interesuje mnie cena za jakość
      Jeśli to możliwe jak ktoś kupował takiego opryskiwacza to prosił bym o cenę.
      Ps dotychczas używany był krukowiak 400l belka rozkładaną ręcznie
    • Przez agrojuszczak
      witam mógł by mi ktoś coś powiedzieć o siewnikach punktowych kuhn planter 3 lub kuhn maxima 2 ti
    • Przez SylwiaZakrzewska
      poszukuję informacji na temat AGREGAT POŻNIWNY 3 METRY Kverneland Turbo I
      posiada ktoś?
      jak oceniacie pracę tego sprzętu ?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj