traktorpolo

international 956 ile oleju do skrzyni itp

Polecane posty

traktorpolo    0

witam koledzy mam mały problem  gdzie sprawdza się stan oleju w skrzyni w starym ih 956   gdzie jest korek wlewu oleju do skrzyni i ile się go wlewa       drugie pytania  czy ktoś rozpołowił na pół żeby wymienić uszczelniacze przy skrzyni  bo mi się olej leje i w krutce będę musial nad tym pomyslec  dzięki za odpowiedzi


jeszcze jedno jaki olej   hipol może być czy agrol utto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

po oglądaj z kazej strony skrzynie i tylny most , a napewno znajdziesz jakiś korek wlewu i miarke , podejrzewam ,że gdzieś przy tylnym moście może będzie wlew. ale zamiast zakładac temat to mugłbyś napisać do właścicela takeigo lub podobnego ciągnika , który wrzucił zdjęcia do galerii...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

FINN jak nie widziałeś tego ciągnika to nie pisz głupot bo kolega nigdy wlewu nie znajdzie.wlew znajduje sie z góry obudowy, ja wycinałem w kabinie kawałek blachy aby wlać olej a co do oleju to ja agrola zalewałem,co do sprawdzania to słyszałem że po prawej stronie jest korek kontrolny ale aby go odkręcić to trzeba zbiornik paliwa odkręcic a do skrzyni wchodzi 34 litry więc ja spuściłem cały olej ze skrzyni i wlałem taka ilość i jest okey,co do rozkręcania nie pomogę bo jeszcze nie robiłem tego.korek spustowy oleju znajduje się po lewej stronie przy tyle na samym dole i tam odrazu jest filtr więc jak spuścisz olej to koniecznie go przepłucz bo pewnie sporo tam brudu będzie

tutaj podaje link o skrzyni w case international http://www.agrofoto.pl/forum/topic/59394-cisnienie-oleju-w-skrzyni-biegow-international-956xl/ poczytaj sobie a może coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

po oglądaj z kazej strony skrzynie i tylny most , a napewno znajdziesz jakiś korek wlewu i miarke , podejrzewam ,że gdzieś przy tylnym moście może będzie wlew. ale zamiast zakładac temat to mugłbyś napisać do właścicela takeigo lub podobnego ciągnika , który wrzucił zdjęcia do galerii...

A  jak już  piszesz  głupoty [ zgrywając  przy  tym  cwaniaka]  - to przynajmniej nie  rób tylu błędów  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktorpolo    0

a czy jak wleje 5 l agrolu jako dolewke  to coś mogę zaszkodzić..... chyba nie    tak mysle   bo  trochę chyba mało i kontrolka jak się jedzie pod gore to swieci a jak jest na rownym to gasznie   to chyba mało oleju w skrzyni   doleje 5 i zobaczę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZAREKDRD    0

Ja w 1055 mam po lewej stronie za drabinka korkontrolny(to ten sam co wlewu) i kontrolny lejesz tyle zeby sie pokazalo w korku. Mysle ze mozesz dolac agrolu bo tam raczej nie ma cisnienia wiec nic sie nie spieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj