Skocz do zawartości
andrz17xd

valmet 6600

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valmet
andrz17xd    0

Witam. Kupiłem właśnie dzisiaj valmeta (valtra) 6600 i troszkę chciałbym się dowiedzieć co o nim myślicie? wszystkie odpowiedzi od was mnie interesują. Oprócz tego jakim olejem preferujecie zalać silnik oraz skrzynię biegów?  :)

jonkszi    62

:lol: Ha ha kupił i pyta się o opinie ciągnika :blink: To są maszyny bardzo twarde świetne do lasu i trudny teren. Co do oleju to nie wiem ale na pewno z 1000 zl chyba na olej się nie zmieścisz :wacko:

adrian3005    45

Olej wlej oryginalny valtry do skrzyni, nie lej żadnych zamienników bo będziesz potem miał problem z tarczkami ... a to już jest kiepsko więc lepiej raz zapłacić więcej niż potem skrzynię wyciągać parę razy w roku ... chociaż kumpel już ma opanowane wyciąganie skrzyni i w 3h skrzynia jest odjechana

a do silnika to możesz wlać co chcesz :P aby był to olej do diesla i do obciążonych silników dedykowany

Wiadomość z agroFakt.pl

andrz17xd    0

:lol: Ha ha kupił i pyta się o opinie ciągnika :blink: To są maszyny bardzo twarde świetne do lasu i trudny teren. Co do oleju to nie wiem ale na pewno z 1000 zl chyba na olej się nie zmieścisz :wacko:

Kupiłem bo wiedziałem, że jest to solidny i mocny ciągnik który będzie pracował w lesie. Myślałem,że czegoś więcej się dowiem na temat jego użytkowania itp. Co do oleju to będę się musiał troszkę wykosztować z tego co mówisz. :)

Olej wlej oryginalny valtry do skrzyni, nie lej żadnych zamienników bo będziesz potem miał problem z tarczkami ... a to już jest kiepsko więc lepiej raz zapłacić więcej niż potem skrzynię wyciągać parę razy w roku ... chociaż kumpel już ma opanowane wyciąganie skrzyni i w 3h skrzynia jest odjechana

a do silnika to możesz wlać co chcesz :P aby był to olej do diesla i do obciążonych silników dedykowany

Dzięki za podpowiedź. Wiesz może gdzie dostane te oleje w rozsądnej cenie? :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się