Skocz do zawartości
arturekk

kupię licznik hektarów do mazura 4m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Licznik
damianzbr    977

Nie lepiej kupić licznik hektarów do ciągnika? Coś w stylu jak na filmie z you tube, zamiast licznika do samego siewnika?

arturekk    0

ha ha to ma być smieszne????? siewnik wartość rynkowa 2-3 tys a będę kupować licznik za 1300  ha ha rónie dobrze mogę kuic od rowera za 20 zet potem mnozyc ilość ororów i tak dalej proszę

szukam licznika do siewnika może za 100 może 1,5  wiem ze nie ma nowych ale często sa dementowane i leża gdzies na stychu

Sadek    446

Przy liczniku rowerowym nic nie potrzeba mnożyć itp. odpowiednie wyskalowanie i mamy gotowy wynik.

damianzbr    977

Licznik rowerowy uruchamia siłownik elektryczny? Bo na pewno nie zlicza podniesienia TUZ, to wiem. 

rolstudent    94

to nie żarty. mozesz zaszaleć ludzie do c 360 matuja komputer pokładowy to ty nie możesz takiego licznika. ten od maksa kosztuje chyba 500 zl.

Sadek    446

Licznik rowerowy uruchamia siłownik elektryczny? Bo na pewno nie zlicza podniesienia TUZ, to wiem. 

Autor tematu pisze o liczniku do Mazura który nie miał takich funkcji jak piszesz tylko pomiar powierzchni.

blacksheep    0

licznik rowerowy połączony z kołem siewnika, siejesz koło się kręci, nie siejesz koło się nie kręci,  liczy tylko "powierzchnię" posianą 

arturekk    0

a czy wiesz na jakiej zasadzie wysiewa mamur??????? o tuz posiada docisk hydrauliczy który uruchmia sprzęgło kłowe napedzajace przekładnie i wtedy się sieje nie musze podnosić siewnika by wyłaczys sienie wystarczy podnieść docisk redlic i sprzęgło jest odłączane i nie sieje

Sadek    446

Nie ma problemu czujnik można zastosować na wałku który jest rozłączany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się