Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Kupię Deutz Fahr Agrotron / Renault Celtis!

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupię ciągnik o mocy 90-100 KM z lat 2000-2004. Najlepiej z turem + EURO ramka (może być bez osprzętu), minimum 2 pary wyjść hydraulicznych!
Ciągniki które mnie interesują to DF Agrotron oraz Renault 446 / 456 (Celtis). Propozycje (wraz ze zdjęciami) proszę kierować na adres e-mail gorzkix89@gmail.com.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Najchętniej MK3, Kwota będzie uzależniona w głównej mierze od stanu ciągnika jednak nie więcej niż 80-90 tysięcy brutto PLN.

Edytowano przez MateuszGorzkowski

szopen158    10

no spoko a tej cenie musisz dobrze każdy sprzet wybadać bo w tej cenie MK3 to musisz dobrze trafić żebył był taki w miarę dobrym stanie 

A skąd jesteś jakie województwo ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lubelszczyzna, zdecydowałem się na zamieszczenie tego postu po oględzinach kilku sztuk. Może ktoś z forumowiczów rozważa sprzedaż swojej maszyny??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateusz7745
      Witam mam zablokowany 4 bieg w deutzu agrotronie rok ciągnika to 1998 ktoś podpowie jak to odblokować, czy dam radę sam czy trzeba mechanika 
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną
    • Przez killler89
      witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .

Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .

Z góry dziękuję