Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez wiskitek
      Witam wszystkich posiadam new hollanda tc 5070 o mocy 220km mam już przezbrojenie do kombajnu i nie wiem jaką przystawkę do kukurydzy wybrać jakiej firmy bo nie mam zielonego pojęcia o tym czy 5 czy 6 składana proszę o pomoc. z góry dziękuje i pozdrawiam.
    • Przez karol2306
      Witam

Podczas ostatnich żniw wymieniłem zegary w kombajnie od młocarni. Oryginalne miały przełożenie 1:1. Wymieniłem na coś takiego:

Orientuje się ktoś jak to teraz liczyć żeby np ustawić młocarnie na 1000 obr/min??
    • Przez wanczyk-1991
      Witam
      Kupiłem kombajn claas dominator 86 z dokładną klimatyzacją ale ona nie działa. Wyciągnąłem ją całą i okazało się że kable wyrwane nie sprawdzałem jeszcze czy wentylator działa ale to jest mały pikuś. Bardziej mi chodzi czy ktoś miał styczność z takim czymś i powiedział jak to działa, z kąd takie filtry i czy ta woda ma być w środku? 

• Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez case-and-case
      Witam , na wiosnę planuje kupić używany ciągnik i szukam miejsc w których jest duży wybór . Przy okazji może ma ktoś na sprzedaż case mx 120,135 ?  albo new holannda tm 120/130 ?