Skocz do zawartości
BenQ

Renault 85-34 TX! Swieca płomieniowa .

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BenQ    0

Witam :D mam pytanie :D czy Reno 85-34 TX posiada jakiś podgrzewacz silnika ? Albo inaczej .....czy posiada jakieś świece płomieniowe czy żarowe ? Miałem John Deera 2140 i tam było podgrzewanie na kluczyku  a w Reno nie mam nic takiego :D czy było w ogóle w standardzie ? :D Może jest jakiś osobny przycisk o którym nie wiem :P 

damianXXL    17

Musi byc swieca płomieniówka. Moze jej nie być a zaślepione. Przejrzyj kolektor dobrze

Witam :D mam pytanie :D czy Reno 85-34 TX posiada jakiś podgrzewacz silnika ? Albo inaczej .....czy posiada jakieś świece płomieniowe czy żarowe ? Miałem John Deera 2140 i tam było podgrzewanie na kluczyku  a w Reno nie mam nic takiego :D czy było w ogóle w standardzie ? :D Może jest jakiś osobny przycisk o którym nie wiem :P

Albo podgrzewacz silnika albo paliwa

Na 100% jest albo świeca żarowa albo płomieniowa, tak jak kolega wyżej napisał sprawdź kolektor czy nie ma tam nic wkręconego, jeżeli masz płomieniówkę to sprawdź czy na przewodzie nadmiarowym nie ma takiego plastikowego zbiorniczka z którego doprowadzone jest zasilanie płomieniówki, spotkałem się z tym że czasami ten zbiorniczek pęknie i ktoś go ominie. Wtedy nadmiar idzie prosto do zbiornika i płomieniówka nie ma zasilania, urochomienie podgrzewania świecy to praktycznie jak w kążdym ciągniku przekręcasz kluczyk w pocycję zapalania ale nie przekręcasz do końca (tuż przed) jeżeli wszystko jest w porządku 20sekund powinno wystarczyć aby podgrzać świecę.

Wiadomość z agroFakt.pl

damianXXL    17

Przy grzaniu słychać wybuch paliwa w kolektorze a kontrolki lekko przygasaja jeśli grzeje. Popatrz dobrze.

johenek    3

masz świecę płomieniową, aby ją uruchomić to przekręcasz kluczyk(bez wciskania) do końca aż kontrolki zgasną i czekasz około 20 sekund i potem puszczasz kluczyk i wciskasz kluczyk i odpalasz :)

PS: przynajmniej tak jest w reno 103-54

BIZULEK    6

Na początek musisz zobaczyć jakie średnice i skok gwintów do wkręcania świecy , i końcówki przewodu paliwowego . Można zrobić przejściówki ale to koszt... czasami wyższy niż koszt świecy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się