Skocz do zawartości
piotrek19812

Wspomaganie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam.Mam takie pytanko odnośnie wspomagania.Przerobiłem na orbitrol,podłączenie wygląda tak:pompa,orbitrol,kolumna prosto do tego filtra,pytanie czy na wyjściu(powrocie)z orbitrola trzeba wstawić jakiś zawór żeby utrzymywał ciśnienie,bo skręca się tak jakby było ono za małe

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powrót z orbitrola ma być bezpośrednio do zbiornika. Zmierz ciśnienie, a wszystko będziesz wiedział.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil496    39

Gdzieś na forum czytałem, że zmiana na pompę 14-stkę powoduje dużo lżejszą prace kierownicy od najniższych obrotów.

seweryn20    573

Dokładnie. Większa ilość oleju rekompensuje straty na przecieki. Założyłem zamiast 10-ki 14-kę i w całym zakresie obrotów wspomaganie chodzi o niebo lepiej.

bolec1255    10

Mam taki mały problem mam założony  nowy orbitrol 100 i pompę 10l rok temu nowa i jak jest zimny olej to max ciężko sie kreci czy wymiana na 14 coś zmieni albo 16 ?

Edytowano przez bolec1255

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Stanowczo za gęsty. Zalej typowym olejem do przekładni kierowniczych, w ostateczności boxolem.

seweryn20    573

Dajcie spokój z tym silnikowym w hydraulice. To jakiś chory pomysł składaczy pronara. Zalej hydraulicznym HL-46 lub gęściejszym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się