massey3075

różnica między 3080 E lub S a zwykłym 3080

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cpanek    3

ja tez się przyłączam do pytania tylko pod innym kontekstem czym się różni Electronic od autotronic ? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Poszukaj dobrze w starych tematach dotyczących tej serii, z tego co pamiętam to elektronik to podstawa a autotronic ma dołożone niektóre funkcje (automatyczne) min; załączanie/rozłączanie napędu, rozłączanie blokady na uwrociach i coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

z tego co się orientuje E to wersja eko posiada ubogie wyposażenie np jedna prędkość wałka, S to wersje najlepiej wyposażone np szerokie ogumienie itp. Wszystkie wersje posiadają komp autotronic czyli mają funkcję o ktorych pisze ptaszyna. Electronic mają skrzynie 16#16, autotronic 32#32 a datatronic dodatkowo posiadają komp na slupku w kabinie który pokazuje prędkość spalanie poslizg kół itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cpanek    3

dzięki wielkie panowie za odp pzdr

Edytowano przez cpanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

z tego co się orientuje E to wersja eko posiada ubogie wyposażenie np jedna prędkość wałka, S to wersje najlepiej wyposażone np szerokie ogumienie itp. Wszystkie wersje posiadają komp autotronic czyli mają funkcję o ktorych pisze ptaszyna. Electronic mają skrzynie 16#16, autotronic 32#32 a datatronic dodatkowo posiadają komp na slupku w kabinie który pokazuje prędkość spalanie poslizg kół itp.

Z tym komputerem to nie do końca prawda, miały go też wersje autotronic, przynajmniej u mnie tak jest, mam 3060E autotronic i mam ten komputer w słupku, skrzynia u mnie to 16x16

Edytowano przez tomekzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BobsMF    40

datatronic to komputer z 4 przyciskami i pokrętłem do zmiany funkcji. Były też inne ale o nich nie wspominam.

Edytowano przez BobsMF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj