lukaszursus904

Zetor 4011 remont silnika, kilka pytań

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    559

To że  tuleje  są  inne  nie  znaczy że wał inny  ,np zetor  72xx ma  większe  tuleje  niż  c  360 ale wał pasuje , jedyna  różnica  jak  mi przychodzi do głowy -[oprócz jakości ] to - w  c  360 koło zamachowe  przykręcane  na  6  śrub  a  w zetorze  na  3 .......  

Ja proponowałbym regenerować  co  się  da,  jak już nic  nie  wychodzi  dopiero  szukać nowego .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

czesc co do roku to bym niebyl pewny na skrzyni biegow powinien byc rok odlewu a glowice daj do regeneracji i dalej na orginalach bedzie smigal i jeszcze pare zloty w kieszeni zostanie a jak jest wal nominalny to po co chcesz nowy wstawiac zrob szlif i dalej bedzie smigal i znowu pare zloty w kieszeni a co do tuleji to musisz rozebrac i zobaczyc co tam jest dokladnie jaki wymiar bo tak naprawde do do konca histori ciagnika nieznasz co sie z nim wczesniej dzialo pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukaszursus904
      witam
      Jestem w takcie remontu mojego zetorka z 1966r i przy okazji rozebranego sprzęgła pomyślałem o przerobieniu sprzęgła wom na takie jak ma zetor 7211 i pochodne.Kilka dni temu widziałem jak to mniej więcej wygląda w skrzyni biegów od chyba 5745 i ciekawi mnie czy bez problemowo dało by się kupić te wszystkie potrzebne części i zamontować u mnie w 40 ??? Ktoś coś takiego przerabiał jak z wałkiem przechodzącym przez korpus skrzyni ? tam chyba w 7211 jest większy otwór na ten wałek ??? takie rozwiązanie by mi bardzo ułatwiło pracę ciągnik pracuje dużo z wom (prasa,sieczkarnia pfmż z-305, beczkowóz rozrzutnik ) bardzo bym prosił o jakieś porady może ktoś akurat to przerabiał i mi coś podpowie
      z góry dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj