wisnia

Auto do gospodarstwa

Polecane posty

Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP
ja mam Avęysis tez moge polecic-zwłaszcza ze to 2,0 litra benzyny ;)

 

Do tego własna rafineria i spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U1224    3

Moj Ax-ik Pali 3,5l ropy na 100km:) A jezdzil juz nawet na oleju roslinnym :D


c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

mam Golfa III TD i nie oszukujmy sie panowie jak sie kupuje czyste, które przywiozą do domu to po co jeździć nas stacje... 8) więc nie dawno wlałem mu i nawet nie zdążyłem wyjechać z podwórka a jush sie zastanawiałem co  mu sie stało...zapłon sie przestawił czy co...dostał takiego kopa, że z fabrycznych 15,4 do setki zszedłem do 12,5...

 

tylko się zastanawiam ile mi wytrzyma ten golfik jak co tydzień targa 300kg w sobie i 600 na przyczepce... ;D

klocki wymieniam co 25 tysiączków...


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorak    2
toyota z 2.0 benzyny wyciągneła 150Km a honda 155KM (troche mniejszy moment obrotowy) a zachodnie sprzety to z takiego silnika maja po ok. 135KM to jest jednak róznica

no to powiem tak honda ma jeden silniczek 1.6 16V DOHC 160 koni. Najczęściej były montowane w CRX-ach ale można je też spotkać w civic-ach. Posiadał taki silnik mój kolega w CRX-e i wrażenia z jazdy są hmmm no są i to przednie :) i od razu odpowiadam że żywotność takiego silnika wcale nie jest niska - miał przejechane 170 tyś i mruczał jak zadowolony kotek.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do gospodarstwa jest najlepszy vw passat combi B2 lub B3. Sam mam B2 i jest dobry ma pojemny bagażnik i chodzi jak rakieta, bo ma silnik 2.3l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

toyota z 2.0 benzyny wyciągneła 150Km a honda 155KM (troche mniejszy moment obrotowy) a zachodnie sprzety to z takiego silnika maja po ok. 135KM to jest jednak róznica

no to powiem tak honda ma jeden silniczek 1.6 16V DOHC 160 koni. Najczęściej były montowane w CRX-ach ale można je też spotkać w civic-ach. Posiadał taki silnik mój kolega w CRX-e i wrażenia z jazdy są hmmm no są i to przednie :) i od razu odpowiadam że żywotność takiego silnika wcale nie jest niska - miał przejechane 170 tyś i mruczał jak zadowolony kotek.

pozdr

 

honda S2000 2.0l wolnossacy około 200KM (pisze 240 ale realnie chyba 220 ;)  )  porównywałem silnik mojej toyoty z accordem nowym ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do gospodarstwa szkoda drogich i nowych samochodów, bo tak jak to w gospodarstwie szybciej się zniszczy. Najlepiej jest mieć troche tańszy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
no Japońce najwiecej wyciagaja z silnikow 8) wojek ma toyote corolle 1,6 GLX 16V 125KM przyspieszenie do 100 ok 8s. a rocznik 93 ;D a np silnik 1,6 16V w WV ma tylko 101KM we franzuzach juz to lepiej wyglada bo z 1,6 110 KM.  8)

 

No japońce już nie są takie dobre jeśli chodzi o Toyote, bo aktualne wydanie Corolli z 1,6 wyciąga 110KM, a obecny VW Golf z 1,6 robi 115KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisnia    0

no Japońce najwiecej wyciagaja z silnikow 8) wojek ma toyote corolle 1,6 GLX 16V 125KM przyspieszenie do 100 ok 8s. a rocznik 93 ;D a np silnik 1,6 16V w WV ma tylko 101KM we franzuzach juz to lepiej wyglada bo z 1,6 110 KM.  8)

 

No japońce już nie są takie dobre jeśli chodzi o Toyote, bo aktualne wydanie Corolli z 1,6 wyciąga 110KM, a obecny VW Golf z 1,6 robi 115KM.

 

No teraz moze tak  ::) ale Francuzi tez nie zle wyciagaja z silnikow teraz np Megane II 1,6 ma tez ok 115KM 8)


:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Technologia cały czas idzie do przodu. Ale już kiedyś osiągano niezłe moce (na przykładzie aut japońskich albo niemieckich BMW). Kiedy już BMW z silnika o poj. 2,0l wyrabiało 150KM :). Ale w BMW już 2,0 miał 6 cylindrów, 24 zawory i zminne fazy rozrządu (vanos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
nie ma to jak amerykańskie terenówki:) moje marzenie to jeep wrangler ;D
Teraz w Rentgenie na TVN Turbo jest test Dodga Pickapa. Pali średnio 20l na 100  ;D

<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Spoko, po Iraku znajdą jeszcze terrorystów w Arabii Saudyjskiej to będą mieli co tankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Mi sie najbardziej podobaja te ktore stuningowal warsztat West Coast....Xzibit{czai ktos o co chodzi?] tam to bylu hummery na alusach i wogle wypasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Mi sie najbardziej podobaja te ktore stuningowal warsztat West Coast....Xzibit{czai ktos o co chodzi?] tam to bylu hummery na alusach i wogle wypasy

 

Oj nie czaje za bardzo ;). Ja zawsze oglądałem tvn turbo- tam dużo było takich programów tuningowych i często w głównch rolach był H2 ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Na MTV program ''Pimp my ride'' zreszta wpisz w google West coast customs  to zobaczysz o co chodzi tam jest o nich wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0
Mi sie najbardziej podobaja te ktore stuningowal warsztat West Coast....Xzibit{czai ktos o co chodzi?] tam to bylu hummery na alusach i wogle wypasy

 

fajne maszynki tam są.... tylko nie nadają się na pola....

jak przerabiali terenówki to (ja przynajmniej nie widziałem) nie było żadnej przystosowanej w teren... a obniżonumi przez pole przejechac.... troche plastiku by pewnie zostało ;D ;D


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Takie maszynki po tuningu z MTV to tylko na pokaz, a nie na pole :unsure:. Pamiętam, że kiedyś na pole jeździłem z ojcem dużym fiatem (125p.). To był sprzęt idealny na pole :(. Był dość wysoko zawiszony, miał napęd na tylną oś (szkoda, że bez blokady :() i hak do przyczepki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj