emsi1903

Ciągniki Renault- Płyny eksploatacyjne

Polecane posty

piotrekbud    29

jak kolega xMagnuSx też mam ceresa tylko 85 na MWM. Byłem dziś w sklepie i kazy radzi zalać agrolem 10w30. oleje fusha są w sklepie dośc drogie ale na allegro znalazłem za 340zł 20l, jest jeszcze olej Granit ale czy dobry?. Sam juz niewiem jaki kupić jeden z gości mówił że 80w90 bedzie za gęstydo przkładni i hydrauliki i kazał brać 10w30. Jak to mówią ,Pomoże"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyziak    6

Z tego co słyszałem to oleje granitu robione sa przez ta sama rozlewnie co fush'a, tylko sa w szarych bańkach. Sam kupiłem ostanio do swojego new holland. Jezeli chodzi o skrzynie + hydraulike w reni, to jezeli do zwykłej mechanicznej to dobrze sie spisuje zwykły hl-46:) Ja zaczołem taki stoswac poniewaz u mnie renia chodzi z przyczepą leśną z hds'em, i nie sadze ze ma to jakis negatywny wpływ na skrzynie poniewaz tam sa tylko tryby. (Mój mechanik tez tak twierdzi). Dodam tylko, ze na takim oleju w skrzyni zrobiłem koło 5 tys. mth.

 

P.S Z EHR'em tez nic sie nie dzieje.

 

edit. Ja posiadam 120,54

Edytowano przez matyziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janzda    2

witam

czy mógł by ktos podac jak jest z olejami do ts 95.14 (16x16) gdzie ile litrów wlac? bo nie moge sprawdzić czy mam stan oleju w przodzie :/ a chcial bym wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maldar    12

Renault 155-54 Jaki zalać płyn do chłodnicy i ile? Był zielony ale uciekł, planuje zalać niebieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

A jaki filtr oleju do silnika bo na moim wszystko pościerane i nie ma numerów .Ciagnik renia 133-14 ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

najlepiej odkreć filtr i z filterm do sklepu ja tak zrobiłem i jakiś polski mi dobrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

w naszej 113 jest obecnie filtr Granitu, jak dobrze pamietam numer to 8002030


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57

Witam

 

stosował ktoś z was w renault olej claasa agrihyd jak się sprawuje??

 

pozdrawiam

Edytowano przez Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ksawery bardzo dobre pytanie bo własnie mam zamiar zalać swoją renie 155.54 olejem silnikowym z claas'a :)


Każdy wie że Claas'y są pierwszej klasy :)

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w skrzyni mam Fuscha a silnik wczoraj zalałem Mobil Delvac XHP Extra 10W-40

Edytowano przez slawek261993

Każdy wie że Claas'y są pierwszej klasy :)

...jade sobie na motorze, w polu dziadek ściernie orze. na liczniku sto czterdzieści, motór w zakręt się nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57

napisz proszę jaki masz dokładnie ten olej w skrzynie bo tez nie wiem co wlać bo z fuchsów tez jest duży wybór

Edytowano przez Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sachar    0

Panowie jaka jest różnica między olejami z oznaczeniem utto i stou. o co z tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondziu123    3

Nie żałójcie kasy na takie rzeczy, do skrzyni warto zainwestować w naprawdę dobry olej jaa u siebie wlałem olej neste (155.54) na pewno wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYMEK82    0

WSZYSTKIE INFORMACJE ZNAJDZIECIE U DILERA CLAAS KTÓRY SPRZEDAJE CZEŚĆ DO RENÓWEK

OLEJ, FILTRY, KATALOGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek2211    0

Witam,jeżeli ktoś potrzebuje części lub pomocy w naprawie ciągników Renault,Deutz,Case,John Deere,Massey Ferguson zapraszam najlepiej kontakt telefoniczny z powodu braku czasu..Prowadzimy sklep z częściami nowymi i używanymi oraz serwis tych marek.Pozdrawiam i zapraszam. tel:518 859 975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian99    6

Odnośnie oleju to czy można do hydrauliki i skrzyni lać hipol? Bo we wszystkich maszynach mam hipol i nie chce mieszać... Co polecacie do silnika?

Edytowano przez Adrian99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

hipol :blink:

pozniej placz bo trzeba na remont skrzyni wylozyc

to nie stary ursus czy zetor, tu leje sie oleje UTTO

pewnie wszystko napisane jest wyzej <_<


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz3564
      Witam poszukuję drzwi lewych do renault 9034 TX jeśli ktoś posiada proszę o wiadomość.
    • Przez MarcinKa
      Witam
      Może ktoś podpowie czy jest jakis zawór czy jakaś inna przesłona czy jakby tam zwał na przejściu pomiedzy zbiornikami górnym a tym pod kabina??
      Pytam bo lalem paliwo i zapełniłem górny na maksa i nie poszlo w dolny dopiero jak przejechałem na pole to paliwo spadło do dolnego zbiornika...
      Dziwne trochę,przewód łaczacy oba gruby jest powinno samo lecieć nie ma zadnych kraników nie wiem co za przypadłość...
      Ktoś coś??
    • Przez Mati3005
      Witam, Panowie mam pytanie odnośnie ustawienia balansera, tłumika drgań zwał jak zwał, przy remoncie silnika mechanik nie zaznaczył położenia wału względem ustawienia balansera, i teraz podczas pracy są odczuwalne drgania na ciagniku, nie wiem jeszcze jak z sila przy ciężkiej pracy bo na razie tylko pracował z opryskiwaczem ale takich drgań przed remontem nie było wiem ze ma być ustawione dwa skrajne tłoki w GMP i teraz pytanie czy jest gdzieś na kole od wału oznaczenie tego czy czeka mnie metoda prób i błędów ze śrubokrętem we wtrysku?? 🙂 na balanserze jest oznaczenie na kole zębatym, za pomoc dziękuję 
    • Przez Wojtas974
      witam tak jak w tytule, nie mogę wrzucić tych biegów, 3 i 4 wchodzi normalnie, ktoś miał podobny problem?
    • Przez BartekMaruszewski
      Witam. W mojej renówce pojawił się problem z włączającym się napędem, a mianowicie podczas jazdy bez różnicy czy wolno czy szybko, na niskich czy wysokich obrotach zapala się i po jakimś czasie gaśnie (albo nawet miga) kontrolka od ręcznego, co za tym idzie czuć i słychać jak zaczyna ciągnąć przedni napęd. Potrafi włączyć się nawet jadąc po drodze co jest dość uciążliwe. Jeśli ktoś orientuje się w czym może być  problem byłbym wdzięczny za odpowiedź. Renault 103.54 16x16  mechaniczna. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj