Skocz do zawartości
spokofarmer

budowa i produkcja gęsi od początku.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Budowa
spokofarmer    0

witam,    mam około 25 ornego,  4 łąk.  trzymam trzodę ale zastanawiam się czy nie przejś na gęsi . i  teraz ppytanie   ,  ile trzba trzymac gęsi zeby to się oplacało ( 5tys. , 10 tys ? ) , czy latwo jest kupic pisklaki i potem sprzedac dorosłe na rzeż . ile sztuk wykarmię z tego arealu i jak dokładnie je karmic , słyszałem ze trzeba dawac owsa i siana , czy trzeba ogrzewac  zimą , i i czy można się obyc bez takiego drogiego wyposażenia , systemu karmienia jak przy brojlerach , ile m2 potrzeba   na tą   minimalną opłacalną ilośc gęsi  ,  ile by wyniosł   koszt budowy takiej gęsiarni    jeśli większośc bym sam robil  , czy dostałbym dotacje na to , po ilu latach by to się zwrócilo jaka w ogule jest opłacalnośc tego interesu ? przepraszam że tyle pytań  ,  ale  nie jestem za bardzo poinformowany  w tym biznesie     słyszalem że się opłaca,

dzięki za pomoc.

pozdrawiam.

+1p. ostrzeżeń

Edit: kris14

sebo1986    229

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.